פרק 55-מספר חסוי

Roei152

Well-known member
מנהל
אז מה אריק יעשה בעקבות השיחה?" האם ילך לחפש את סקיי?
האם סקיי חוושבת שאריק שכח ממנה?
מה תהיה הפעולה הבאה של מילי כדי לנסות להשיג מחדש את יוני?, מי מנסה לקפוץ עליה ?
ולמה איריס שוב חושדת?

YossihNew

Well-known member
האיפור הזה. כמה זמן טאקו יצטרך להישאר איתו? מוזר לי שהיא קוראת לו אריק. הכוכב שלה זה מאדים. הוא לא נסע, הוא טס. וזה בסדר גמור.

מסכנה סקיי. אסיה. סקיי.

בנוגע לפתיח: מוזר בעיניי שרביד עדיין מקבלת כפילות בקטע שלה (שרואים אותה כמה פעמים). זה היה אמור לעבור למוניקה.

האופניים זה רעיון של הבמאית. נכון? מספר חסוי, כן. אריק מסיק מסקנות בצורה בריאה. אבל שלא יכעס על השמגאנג, בחייאת, השמגאנג לא אשמים.

יהיה מעניין לראות את מוניקה בדרימארס. אסיה, אני מבין שאת עדיין זוכרת את כל הדברים ששמעת עליהם בסדרות הנוער. את בטח גם ראית השמיניה ובגלל זה הסקת את המסקנות האלה.

הנה, זה למשל הבמאית הציעה. תירגע כבר, אריק. אבל זה שהוא חשב שהיא סקיי כבר מראה שמילי משתנה. מה אתם מתחבאים, אתם לא זוג. אם תספר ליוני אז הוא לא יאמין לך. שלי לא מכשפה! שלי היא נשמה! מילי! חזרת! התגעגעתי. קצת.

זהבה ראתה יותר מדי סדרות. ולמה קוראים לה וניל? רק כי היא לבנה? בחייאת, לא יהיה נעים אם לאסיה נקרא שוקולד, כן?

איזה חיים משעממים יש לפינטו. עובד לעבוד בפאודה, מבינים המון בריגול. אני כאן כדי להזכיר שגם רונה לי שחקנית מצוינת. לצערי לא הצלחתי להצטלם איתה כי כנראה היא הייתה בפסטיגל כשהלכתי להצגה שלה.

טין ניק אמרו שלמילי יש שריר שפועל פתאום בפנים שלה. זה העוויות של רביד, שהיא מצוינת בזה. והם אמרו ששלי דמות גאונית ואני מסכים איתם. עם זאת, זה בול כמו בעונה הראשונה, כשהוא היה איתה כדי שסקיי תקנא. שלי, אני מת עלייך, אבל אל תגידי "חיידק". זה לא את. זה מתאים, שלי. שאת תהיי חייזרית. כלומר, זה כזה בר ומגניב. כזאת בר. מוכשרת.

אני בשוק! לא מהפגישה, מזה שמילי אמרה שהיא מצטערת! גזעני מאוד, גזעני מאוד. אבל אליסה ואסיה זה כמעט אותו הדבר.

רכב של מי?

מה זה פה, נעלמים?

אה, של מצליח! סבבה. של מצליח. איריס חשדנית כהרגלה. זה לא האוטו שלך! כולנו יודעים מה קרה בין שכונה לסקיי. הוא גנב רכב בסטוקהולם.

היי! אני התגעגעתי אליה! לא התראינו מאז... מאז. לא, דג מלוח לא עובד. זה גועל. חבר'ה, אני לא יודע איפה למדתם, אבל כריכים ודג מלוח לא מפייסים בין אנשים. רוב הזמן. דג מלוח בכלל לא.

אליסה ואסיה זה כל כך דומה. נכון, בין אתיופית וסודנית. יש המון הבדל. לא, בוזי, סתום.

אריק נעלם לו כל הזמן.

אוי, רגע. אני מוכן... אני מוכן... אהם אהם... לאבי גולדה זה לא היה קורה! חה חה חה! חה... טין ניק אהבו את זה, מה... הם שיתפו את זה... אם הייתם עסוקים יותר בלהמציא בדיחות גם אתם הייתם צוחקים! בכל אופן, גם עם אוראל יש לי תמונה. וזה מגדיל את אוסף סקיי. ניסן? כל כך לא מתאים לך ניסן. אני חושב שהוא ישחק תפקיד חשוב העונה. לירן מצליח? כל כך לא מתאים לך לירן. ואופס. הנה.

נחזל"ש. בסדר. אופס, הנה זה. מה לתגבר את הצוות, כל פאודה יגיעו? תמיד יש אווה. החלטה גרועה של השר. כמה מפתיע. אווה לא גמרה. לא גמרה בכלל.

אבל לא מפרקים פלקטים! בעיקר לא פלקטים משוכללים!

כמה זמן לוקח למצוא את אריק?! אופס. סקיי, זה לא מה שאת חושבת! למרות שמילי נהנית מזה. אני חושב. אני רק מזכיר שגם מוניקה שחקנית מ... כולם מצוינים, די כבר.​

Roei152

Well-known member
מנהל
מוזר בעיניי שרביד עדיין מקבלת כפילות בקטע שלה (שרואים אותה כמה פעמים). זה היה אמור לעבור למוניקה.
מוניקה לא משחקת דמות כפולה, היא משחקת רק את סקיי החדשה, היא משחקת את סקיי בצורה אחרת..
רביד שיחקה בעונה הראשונה גם את סקיי, וגם את מילי.. מה שמוזר זה שהדמות שלה עדיין נחשבת הראשית של הסדרה.. טאקו הוא זה שאמור לתפוס את המקום..
ניסן? כל כך לא מתאים לך ניסן. אני חושב שהוא ישחק תפקיד חשוב העונה
אני כבר אמרתי, הוא דמות שבאה רק כדי לשמש ליטמן בסקיי .. ליטמן היה רק ג'וני בשכונה , דמות לא עמוקה ומשמעותית שגיורא כתב , כחלק מהעבודה של ליטמן בטין ניק באותם ימים .. ככה גם אוראל עובד בטין ניק , וכותבים לו תפקידי משחק רק בשביל העבודה..

YossihNew

Well-known member
מוניקה לא משחקת דמות כפולה, היא משחקת רק את סקיי החדשה, היא משחקת את סקיי בצורה אחרת..
רביד שיחקה בעונה הראשונה גם את סקיי, וגם את מילי.. מה שמוזר זה שהדמות שלה עדיין נחשבת הראשית של הסדרה.. טאקו הוא זה שאמור לתפוס את המקום..
אז רביד צריכה לאבד את המיותרות.

חוץ מזה, היו לה שלוש השתקפויות שם.

אני כבר אמרתי, הוא דמות שבאה רק כדי לשמש ליטמן בסקיי .. ליטמן היה רק ג'וני בשכונה , דמות לא עמוקה ומשמעותית שגיורא כתב , כחלק מהעבודה של ליטמן בטין ניק באותם ימים .. ככה גם אוראל עובד בטין ניק , וכותבים לו תפקידי משחק רק בשביל העבודה..
זה ממש לא נכון, עם ליטמן זה היה יותר הזוי. במקרה של אוראל אף פעם לא היה לי ספק שהוא בא לאורח, אולי קצת לעזור בעלילה אבל לא באמת להיות ראשי וחלק מהחבורה.

אצל ליטמן הבעיה הייתה שספציפית חשבו שהוא בא לתפקיד ענק.

Roei152

Well-known member
מנהל
אצל ליטמן הבעיה הייתה שספציפית חשבו שהוא בא לתפקיד ענק
בגלל שגם פרוגי טפחו על הגב של ליטמן... נו.. הוא היה הראשון שפרוגי לקחו תחת חסותם והכתירו כאליל הבנות , עומר תפס את מקומו לאחר שקצת ירד, ועכשיו עילי בשיא שלו..

YossihNew

Well-known member
שמע, לא לוקחים אותו אחרי החממה ונעלמים ונותנים לו כזה תפקיד משני וכלומניקי. אפילו היחס לדמות היה מטופש.

אוראל מביא בדיוק מה שחושבים שיביא, הוא בתפקיד מצחיק כמו שחשבו.

Roei152

Well-known member
מנהל
שמע הוא היה צריך פרנסה בתור פרזנטור של הערוץ באותם ימים ..
היה לו גם תפקיד גדול בכדברא ככה שזזה מה ש"פיצה" גם טל לא קיבל תפקידים כאלו משמועתיים בטין ניק בניגוד לדדי ובלו .., מה שהוא זכה להוביל זה שני סדרות ילדים בניק ג'ונר "האח הקטן" ואת צ"מפניק , ואתה רואה איפה הוא היום ? חזר לערוץ הילדים ומנחה שוב את ששטוס והבנים והבנות..

שיר m

Well-known member
טוב זה כבר נהיה מעצבן. סקיי לא אמורה להתנהג כמו מתבגרת מעצבנת.

סטילהוק1

Well-known member
איזה תסריט גרוע, שעות לוקח לסקיי לגשת לאריק. ומעניין שעד שמופיעה בחורה שחורה בסדרה היא המנקה.

למעלה