פרק 59- הסיפור נגמר

YossihNew

Well-known member
🔚

אז מה קרה בפיצוץ?

איך יוני יגיב לאמת?

האם קראוס וזהבה בסדר?

ואיפה סקיי לעזאזל?

YossihNew

Well-known member
פיצוץ, בהחלט פיצוץ. "אה, תראו"? בחייאת. מילי באמת השתנתה. אני שוב מזכיר שרביד שחקנית מצוינת שיכולה לשחק גם משהו בין מילי לסקיי!

ואתה נכנס לשם?! בחייאת, אריק. לכו תדעו, יכול להיות שהם מעמידים פנים. זה גם אפשרי, אתם יודעים. כן, שוב מחיקת זיכרון, השר. הכל באשמתך, כרגיל. מסכן אריק.

הייתם ערים כל הלילה? ועוד עם ברוש ומקס לידכם? יופי, איריס. נפלא. פשוט נפלא. יוני כרגיל. אי. טי?! לא אי. טי. ממש לא. תיזהר, יוני, אפשר לחטוף על זה תביעה.

תכנית, מה? טומטומאז'. שכחתי את זה.

מאיר תמם!!!!!!!!!!!!!!! הוא גם בא. אני מתגעגע לשמרית. מה אתם רוצים?! הוא משחק איתה, אתם מבינים שזה מזכיר לי את היום שנפגשתי עם שמרית?! איך שהיא יצאה לחבק אותי?! גאון מטורף. כן.

המוזיקה של סקיי יותר מדי דומה לאי. טי. אה. מלון. ברור. חיכיתי לזה. יש לה כסף, לזהבה. כולנו יודעים כמובן מאיפה. אבל איך הם הודיעו לאריק? זה מאוד מזכיר לי דברים שאני כתבתי... מה זה הרובים האלה? חוץ מהאורות המגניבים, זאת אומרת? אה, סקיי, גם את מיועדת... ככה גם יונתן עשה כדי לשכנע שהוא מיועד. חסם כדורים. בסדר, כבר חשבנו פעם שהוא מת. בשכונה. בסוף הוא חי. למרות שאני חוזר ואומר, לא הגיוני שכל פעם שנועה מתסרטת, היא הופכת את אבא שלה לדמות הראשית. אז לא העמדת פנים. פחות עצוב לי על הזקנים. אבל למחוק כמו שצריך, סקיי! לא חפל"פ כמו שאתם עושים בדרך כלל!

הוא אפילו לא צריך לדבר. מגניב. כן, מסתבר שככה נראו פעם בני אדם. אה, בשביל זה ה... אל תכניס את זה למיקרו. בסדר? עידו טאקו, נישקת בסדרה הזאת שלוש בחורות וכולן תחת אותה דמות. אני לא יודע מה להגיד לך. לא יודע בכלל מה להגיד לך.
.
תדעו לכם שיש לי סירנה של משטרה מחוץ לבית כרגע אז אני לא הבנתי אם זה מהטלוויזיה או לא. הלך ההאנגר. שאני בטוח שהכרתי.

אתה ושניהם. היא... נראית שונה. שונה.

לגמרי מסכנים. תראו אותם. מה יהיה איתם? הם המחוקים הכי לא אמינים שראיתי. נשבע לכם. שמענו עליך, השר. די כבר. זה לא 2007 פה. אל תדאג, הוא לא יפוטר. רק לדרעי יש יותר ותק ממנו.

היי, מאיר. אני מתגעגע לשמרית. רמת הגולן, אה? לא, לא, הוא הבין, תאמינו לי שהוא הבין למה התכוונתי. יש לך משהו לא ממדינות מוזרות? גם לך בוקר טוב. זה קצת חשוד. נכון? ועוד העור שלה... עוצמה ביער, בסדר.

עוד זוג מבוגרים? במקרה שלכם זה קצת... אה... מוזר.

כן, זה די מפנק.

אל תאכלי הכול, סקיי. אז תעמיד פנים שאתה שבור, אריק. לא? אני מבטיח לכם שיש פה איפשהו מכשיר ציתות.​

Roei152

Well-known member
מנהל
עידו טאקו, נישקת בסדרה הזאת שלוש בחורות וכולן תחת אותה דמות. אני לא יודע מה להגיד לך. לא יודע בכלל מה להגיד לך.
הזוי שאחת מהן הייתה בכלל עם מסכה או איפור כבד אז ז לא באמת נשיקה ..

Roei152

Well-known member
מנהל
מעולה
סגירה מעולךה של הדברים , רק לא ברור לי לאן מממשיכים מכאן..
אריק וסקיי נפגשו , בגוף שאנ י צדקתי לגביו .. ולא ברור ללי לאן התוכנית שלהם הולכת ב14 הפרקים שנשארו לעונה ..

YossihNew

Well-known member

שיר m

Well-known member
איזה פרק חמוד (כן, גם פרקים יכולים להיות חמודים)
הזלתי דמעה בזמן מחיקת הזיכרון
היה כיף שהם סוף סוף נפגשו
והסוף היה חמוד מאוד
רק תהיו יותר בשקט ילדים, אפשר לשמוע אתכם בכל הבית

למעלה