פרק 60 - מה התוכנית

Roei152

Well-known member
מנהל
אמור להיות פרק כייפי במיוחד שבו סקיי מגלה את נפלאות פינוקי המלון , בזמן שהחבורה מסביבה חושבת על תוכנית ..
אבל מה עם מילי ? האם היא מאושרת עם יוני?
ואיך איריס מנסה להתפייס עם אריק?

YossihNew

Well-known member
כן, כן, ברור. רק דשן. זה מזכיר עוד כל מיני פרשיות. אבל למה אתה נטפל לעוצמה?! למה לא לאשמורת?! למה לא לבית אהרון?! שחיתויות בשומקום כבר בדקתם?! רק עוצמה כל הזמן! אז השר קצת לא אמין, בחייכם. אבל תזכרו שמחיקות זיכרון נעלמות בסוף. וזה הזוי. כן, היא היחידה שעשתה שירות ועוד יכולה ללכת. כל השאר מתים. מסכנים. אבל היא לא תשחרר, היא בולדוג.

אה, אז אתה האחראי לשם, מקס. מילי עכשיו תעבור עלילת נטלי.

יוני כמו יוני. אם יש דבר שאני שונא שהוא עושה זה את השכיבות שמיכה המטופשות שלו. אני גם הייתי מחליף אותך בשלי. את שחקנית מצוינת, כן? אבל שלי... הו... שלי...

תפסיק כבר, ברוש. הבן אדם עם הבכי הכי לא אמין. מילי רוצה אותו. ואני לא סומך על איריס! ברגע האמת פישלת! תתביישי לך. אשת אכיפת החוק שאנחנו בכלל לא זקוקים לה!

עכשיו משקרים לה. זה התהפך. מילי מתנהגת נורמלי. היא לא אמרה כמה זמן "חיידקים".

תכף הוא ידבר על זה שאין גלי למדא וזה... אני שוב שואל: לא חשבו להביא לאיריס חולצה אחרת?! עופרי לובשת את אותה החולצה כל הצילומים?!

אני חושב שסקיי נהנית יותר מדי. היא לא נהנתה כל כך מאז שגמרה את כל המקרר של מילי. הוא אמר את המשפט הזה לשלוש נשים שונות, סקיי. תזכרי. אוקיי, כולן את.

השר רגיל שחותרים תחתיו. אז תכירי את כף ידך. יש בטח איזה משהו חדש. לא, אריק ישן.

היי, מאיר. אני מתגעגע לשמרית. סליחה. אני לא יכול, נו. רמת הגולן, נו! אתם הייתם צריכים להיות שם... בכל אופן, המון אוכל.

אין בית ספר?! באמת אני שואל?! אני לגמרי בעד לצאת על איריס. בושה. לא הלך לך, אריק. טיגנת אותו. ואם כרגע סקיי הייתה עולה בקשר... וואו וואו...

תפוח ותות. נו. כן, סקיי. זה מגניב.

הטלפון שלה?

מיליוני זה שם נחמד, אבל שליוני עובד בדיוק באותה צורה. גם סקייוני. כלומר, כל עוד אתה עם בחורה עם י' בשם... זה עובד. מה הוא הביא? וואו... מטפחת... איך ידעת? לא, באמת, זה התבקש. משחקים פרה עיוורת. איפה אלברט?! (תזרמו, הוא היחיד שכאן)

סקיי, אני מבין שיש לך אהבה בלתי מוסברת לסבון.

איריס בטח תעקוב אחריו. הנה. ידעתי. אבל אני יודע בדיוק מה הטריק.

הטריק הוא כמובן שאריק ילך לסתם מקום ואז איריס תחשוב שהיא טעתה.

היי! זאת ה... ההיא...

יופי, אריק. היי, ליאור. לא, נו, נראה לך? היא רצתה להיכנס לגוף של ליאור. והבעיה הייתה שהיא נתנה לליאור להחליט אם כן או לא. בקיצור, עבר זמן. אוקיי, לא חייבים להביך כל כך... אלא אם איריס עובדת עלינו בחזרה.

היא באמת מסכנה. אלא אם עכשיו איריס תראה מה קורה.

גברתי, אני רוצה להגיד לך... ש... אה... וואו , זה כל כך רחוק התקופה שהיא הייתה רלוונטית. אין לי מושג מה להגיד לה. בכלל. אין לי... כאילו... הייתה חתונמי... אבל אין לי מושג. אני גם לא רגיל לשמוע אותה לא מדברת בסמ"ך. כמה זמן עבר מאז?

אריק, אתה יכולת יותר להשקיע.

והנה החשד ההוא.

אוי, גם הם. למה הוא הורס? יצאת לריצה. בטח. אתה לא תיפול לדבר הזה, אריק. חייב להגיד שהקטעים הכי מצחיקים הם של יוני ואריק. יש להם דינמיקה נהדרת.

אבל עדיין חשוד. בכל אופן, גברת... אה... אני לא... אין לי עוד את זה. שכחתי ממנה לגמרי. נשבע לכם. חוץ מהתקופה שלני כהן הייתה בעניין שלה.

אוי, כן.

אז בעצם זה כדי שלסקיי לא יהיה אליבי והיא לא תגיד שהיא נתנה את זה. יוני ממשיך להיות נאחס בדרכו הנאחסית.

זה מוזר שאין לה סמ"ך. אין לה סמ"ך. גברת, פה לא שכונה.

סתיו מתקרב? אבל אני מתגעגע לשמרית, נו. אסור? היא אמרה לא לקרוא... אח של עמוס, אתה בלתי נסבל כמו אחיך בשיר שלנו. רגע! המשטרה זה הוא! שיט!​

שיר m

Well-known member
די כבר עם הווקי טוקי הזה אנשים! זה לא סודי בכלל! כל אחד יכול לשמוע! די עם זה!

עכשיו גם ליאור יודעת. ככה לא שומרים סוד...

איריס, ציפיתי ממך ליותר.

סקיי מסתבכת. כמה צפוי.

שיר m

Well-known member
זה מאוד נכון!
אם סקיי היתה אומרת משהו בדיוק כשאמא שלו היתה בחדר?
אם סקיי ליד מילי ואריק קורא לה בקשר?
כולם יכולים לשמוע.

YossihNew

Well-known member
אז איך הם ידברו, שיר?

גם אפשר לכבות את זה ברגעים חשובים.

שיר m

Well-known member
שיקנו טלפונים פשוטים, שיקחו את של החברים שלהם, מה אכפת לי איך. זה דבילי.

YossihNew

Well-known member
אה, כי לקנות טלפונים אריק יכול ככה סתם, זה בכלל לא חשוד.

סקיי ברחה, איך היא תיקח טלפון?

למעלה