פרק 7

פרק 7

הממ פרק נחמד עלילה מעניינת אבל טיפה מסורבלת אני ציפיתי שנדע כל כך הרבה על קרוליין/אקו רק בסוף העונה/סדרה, אבל אנחנו כבר יודעים עליה פחות-או-יותר המון. טיפה התאכזבתי מהסיבה שהפכו אותה לאקטיב רק בגלל שהיא התקרבה יותר מידי לאמת או משהו הסוף היה נחמד, הקטע שהם מחתימים עוד מישהו סוג של deal with the devil לא יודע. פרק נחמד מאוד, אבל לא מהסוג שגורם לי להגיד "וואו" בסוף. לא כמו הפרק הקודם. מה כן, דיי נסתרה התאוריה שגם טופר והשאר הם אקטיב'ס, כי להם לא צצו שום זכרונות מודחקים. חוץ מזה, המשחק של אלייזה מתחיל להציק לי. הוא נורא קר... איי, בקצב הזה לא תהיה עונה 2...

mikmik000

New member
פרק טוב. ../images/Emo58.gif

מסכימה איתך פחות או יותר לגבי זה שלא היה בו אפקט "וואו" כמו בפרק הקודם, אבל הוא עדיין היה ממש טוב לדעתי. שילב בצורה ממש טובה דרמה\אקשן וקומדיה, כמו שרק ג'וס יודע לעשות
זו הפעם הראשונה שממש צחקתי בקול רם מדולהאוס, הדיאלוג של טופר והמנהלת הזו [שכחתי איך קוראים לה] פשוט הרס אותי XD "It's an animal." "Where?" "No, the word!" "Still, you have to admit, I am very.. British." "You know what I like? Brown souce. What's it made of? Sicence dosent know!" "It's made of brown" lol
הומור ג'וסי במיטבו. וכן, הסוף שהחתימו אותו היה מגניב. רק שלא כ"כ הבנתי אם החתימו אותו בתור אקטיב, או בתור מדען..?

lightanddark

New member
אקטיב

וזה היה פשוט גאוני! אני רוצה לראות תפיספוסים של הפרק הזה דחוף!

שובל20

New member
פרק 8

ספוילר לפרק 8, מצורף קישור. נראה שהגענו לאחת התפניות החשובות ובפרק יחסית מוקדם העונה.

lightanddark

New member
לא לא לא ../images/Emo58.gif

זו הייתה רק ההתחלה! זו לא ממש הסיבה, היא אמרה בתחילת הפרק שהיא מחפשת אותה במשך שנתיים, כנראה קרו עוד כמה דברים באמצע, הרי היא הייתה אמורה מינימום ללכת לכלא להרבה זמן, ועל פריצה שבתכל'ס היא הייתה זו שהותקפה לא נראה לי היו שולחים אותה לכלא. והקטע של האיש בפנים, לא נראה לי שזו הסינית ההיא, גם זה ברור מידי תנו לג'וס קצת קרדיט, וגם כל אחד היה יכול להיכנס לשם בזמן שהם יצאו מהחדר (אני נוטה לכיוון איימי) פלוס לא ממש מעניין מי האיש בפנים, יותר מעניין מי אלה "לנו", מי שלח את האיש בפנים. אני חושבת שהעלילה מתחילה להיות מעניינת יותר, והרייטינג? מרץ מאדנס הסתיים, אז נראה איך ילך להם בהמשך.

למעלה