פרק 9: Unplugged

shaharory

New member
פרק 9: Unplugged

תקציר הפרק: בריאן, דייויד, שנאיה וגולדי מנסים לבלות סופשבוע שלם ללא טכנולוגיה.

כל השרשור הינו ספוילר, לכן אין צורך לסמן
בכותרות, אך מומלץ לשמור עליהן ניטרליות ורק בתוכן ההודעה להביע את דעתכם.

t r e c o o l

New member
חייבת להגיב באופן כללי על הסדרה

האמת שלא ידעתי איך הסדרה הולכת להיות, מצד אחד יש רעיון מעניין, אהבתי חלק מהשחקנים ומצד שני מדובר ביוצר של גלי שכבר מזמןןן איבד את "זה"
ומה שקרה זה שממש התאכזבתי, קודם כל זה ממממש משעמםם

זה לא מצחיק בכלל, זה קיצ'י, זה מביך, זה מאוד מתיימר, ילדותי כ"כ.
ובין שני השחקנים אין כימיה בשיט! בלי שנדבר על העובדה שהם לא נוגעים אפילו אחד בשני..גם מבחינת הכתיבה של הדמויות, זה כאילו שאין טיפת קשר בינהם, שום דבר שם לא מתפתח.
חבל שהם מעדיפים להתמקד בשנאיה (הדמות הכ"כ מעיקההה והלא קשורה הזוו ) במקום במה שקורה בין שתי הדמויות ובין ההתפתחות שלהם, כל פרק עוסק בכלום, הסדרה הזו היא כלום אחד גדול. וכ"כ חבל כי יש הרבה פוטנציאל.
ואני גם שונאת את בריאן חח ברצינות מה זה השחקן המוזר הזה?
עזבו את הדמות, השחקן עצמו מוזר, מה זה הבעות הפנים המלחיצות האלו? רואים שהוא בא מהתאטרון
ולגבי ג'סטין (שכחתי את שם הדמות חח) שחקן חמוד מאוד, רק בלי אופי וחבל, יש לו רק הבעת פנים אחת והוא פשוט כ"כ פסיביי ולא זכיר.

ולגבי הפרק האחרון, הפסקתי באמצע, לא יכלתי יותר.

*מקווה שאף אחד לא יתעצבן עלי או משו כזה חח אני כותבת את דעתי בלבד יכול להיות שאני מפספסת משו *

shaharory

New member
לא התעצבנתי עד שהעלבת את אנדרו! :O

ואני לא מבינה איך הפסקת באמצע דווקא בפרק הזה, אני חושבת שהוא היה, יחד עם פרק 3 אאל"ט (הזה שעסק בהומופוביה) הכי טוב בסידרה.
טוב, זו דעתך, אבל אני אתקן אותך- הם דווקא כן נוגעים אחד בשני, הרבה לדעתי (אולי כי אני מורגלת לקורט ובליין מגלי שאין ביניהם כלום זה נראה לי הרבה, אבל בכל זאת).

shaharory

New member
אני אוהבת שאנחנו מתווכחות בצורת דיון תרבותי,

ושזה לא בלתי אפשרי בפורום הזה :)

וטוב, ב-3 פרקים הראשונים ממש אהבתי אותה כי בכל פרק זה השתפר, אבל אז הייתה דעיכה, עד לפרק הנוכחי שממש אהבתי. אני אוהבת את אנדרו מלפני, ו.. מסמפטת את ריאן בגלל גלי, אז בגלל זה התחלתי לראות את הסדרה, ואני נשארת כי נקשרתי לברייוויד ואני רוצה לראות עוד מהם :) הסדרה לא יצירת מופת, אבל היא כיפית רוב הזמן ויש בה את סגנון ההומור הזה שמכניס מלא רפרנסים בתוך כל משפט, שאני אוהבת.

The New Normal

New member
אני חושב

שהדבר הכי טוב בפרק הזה היה הכאילו קאסט של גלי על סט הצילומים של בראין. זה היה פשוט היסטרי

פרק נחמד מאד, רק חייבים להעיף את הילדה מהסידרה!

shaharory

New member
~~~~~~~

חיכיתי לפרק הזה הרבה זמן בגלל שידעתי שבריאן שר בו, ומסתבר שגם הדבר השני שחיכיתי לו- הקאסט של סינג, היה באותו פרק! זה פשוט היה אדיר, והרג אותי הקטע שבריאן מראה לשנאיה מה קורה כשהוא כותב בטוויטר משהו, כאילו חשבתי אם ריאן ככה משוויץ ליד אנשים

השיר היה מצוין, כל דבר בו, וד"א- אנדרו היה אחד מארבעת הכותבים.
ופשוט נהנתי מכל הפרק, אפילו מדייויד יותר מבדרך כלל.

למעלה