פרק 9

פרק 9

Wow, wow, and once more, with feeling: wow! הפרק האהוב עלי עד עכשיו. כמה דברים שמשמחים אותי בסדרה: אקו לא הדמות הראשית. לא ממש. וכן, אני מעריץ אלייזה שרוף, אבל טוב שהתפקידים הרציניים יותר נמצאים בידיים של שחקנים טובים יותר. אדל מרתקת. באמת אחת הדמויות המגניבות שראיתי. כנ"ל גם ד"ר סונדרס וטופר. הקטע עם הסוכן FBI היה מצויין. הרעיון של "עליית הגג" ממש מגניב. ובנוסף להכל: יש הרבה לאן להתפתח. עוד לא ברור מה כל הסיפור של אדל וחוץ מזה: אני עדיין לא בטוח שמי ששלח לסוכן FBI את המסרים זה מי שאנחנו חושבים אני לא חושב שדומיניק ניסה לחשוף את המטרה מאחורי הדולהאוס, בעוד שהמסרים שנשלחו לפול מראים שהמטרה של האיש מבפנים זה לגלות מה הדולהאוס מנסה להשיג. all in all, פרק מצויין. יש תקווה לעוד עונה...?

lightanddark

New member
‏../images/Emo58.gif

פרק מעולה!! אהבתי אותו מהשם עד לגרר אררג בסוף!מסכימה שדומניק לא שלח לפול את המסרים, אני עכשיו מתחילה לחשוד באדל. כל הקטע עם העליית גג עשה לי צמרמורת!

נהניתי מכל רגע.

אני ממש מחבבת את בויד. הוא דמות חביבה, ואני מקווה שהדמות תפותח יותר.

nick at noon

New member
עוד פרק מעולה

כבר קשה לזכור שבהתחלה הפרקים היו ככה ככה. כל כך הרבה דברים בפרק אחד. כל כך הרבה רמזים, כל כך הרבה מתגלה ועדיין המון נותר לגלות. גם אני לא חושב שדומיניק הוא זה ששלח את המסרים לפול באלארד. למרות שמי יודע, אולי בכוונה גורמים לנו לחשוב שזה לא הוא. בהחלט לא קיבלנו שום סימן שמי ששולח את המסרים מעוניין להפיל את הדולהאוס. הקטע של פול ונובמבר היה מעולה וממש לא ציפיתי לזה. היה נחמד גם לראות קצת מה כל אחד חושב על הדולהאוס בחקירות של אקו. וממש חבל שלא ראו יותר מהחקירה שלה עם ד"ר סונדרס.

../images/Emo54.gif

טופר אמר (בשיחה שלו עם אקו) משהו כמו:
I don't wanna brag... OK, I wanna brag.​
וזה ממש דומה למה שספייק אומר (מתישהו בעונה השניה, לדעתי, אבל אני לא בטוחה):
I hate to brag... who am I kidding? I LOVE to brag!​

לא נראה לי ממש כמו רפרנס

נשמע לי יותר כמו סתם בדיחה חמודה שג'וס מיחזר

ישמצב.../images/Emo54.gif

אבל יכול להיות שכן אפשר לקרוא לזה רפרנס, כי הוא ידע שאנשים יקלטו.

נ ע ל

New member
אוף, שוב, משהו פה לא מסתדר לי

א' ) אם ויקטור נשלח לאדל במקום לmrs lonely hearts או מה שלא היה כינויה, איך זה שטופר לא ידע מכך? הרי מישהו היה צריך לתכנן את הבובה של ויקטור ללכת לאדל במקום, והרי שזה טופר שאחראי על כך. ב' ) שוב, ניכר שאדל היא בנאדם טוב והיא מאמינה שבית הבובות עוזר לאנשים או לפחות רוצה שהשאר יאמינו בכך, ובכל מקרה, היא דואגת לבובות שלה והיא כן ישרה. אז עדיין לא מסתדר לי הסיפור עם סיירה, שהיא נחטפה לבית הבובות והפכה לאחת בניגוד לרצונה. איך זה מסתדר עם הדמות של אדל?

אולי...

א - יכול להיות שטופר ידע שויקטור נשלח למישהי אחרת במקום, הוא ידע שיש שם סיפור כיסוי אבל לא ידע מי המטרה האמיתית (רק כתובת או משו) ב - יכול להיות שאדל לא ידעה שסיירה לא התנדבה/הכריחו את אדל לעשות את זה. ושוב, להגיד שהיא בנאדם טוב זה טיפה בעייתי

נ ע ל

New member
~~~

א' לא נשמע לי הגיוני. האימפרינט של ויקטור יודע שקוראים לה אדל ויודע שהיא עובדת בדולהאוס (אפילו אם לא יודע מה התפקיד האמיתי שלו). נשמע לי מוזר ב' באותו הפרק שמגלים את זה על סיירה, ד"ר סונדרס אומרת בבירור שסיירה הלכה לבית של הבחור השני שהזיק לה בכוח (כשהראשון הוא האחד שאנס אותה בדולהאוס) ז"א שזה ידוע. זה מעצבן אותי, כי נניח גם אם אפשר לחפש לזה תשובה ולחשוב ולהסיק ו'יכול להיות ש..' זה מרגיש כמו חורים ,או כאילו שהם לא מתאמצים מספים במאחורי הקלעים של הסדרה לבנות לנו עלילה חכמה וסגורה לגמרי. זה מרגיש חפיף.

nick at noon

New member
האמת היא שלא

הוא קורא לה קת'רין. לגבי העניין של המוסריות של אדל ועד כמה אנשים באמת מתנדבים לבית הבובות זה מורכב בכוונה. אין שחור ולבן וגם לא רוצים שנבין הכל מיד. בכלל כל העניין עם הרעיון של התנדבות לחמש שנים נשמעת לי לא הגיונית. אם זה רק לחמש שנים אז למה שישלחו בובה לעליית גג. אם בובה "התקלקלה" אז אפשר פשוט לשחרר אותה מוקדם יותר. לי נראה שכל העניין הזה של החוזה שראינו שאקו והבחור השחור חותמים עליו זה רק כיסתוח של הממונים למקרה שיתפסו אותם בעתיד. נכון שזה מורכב והרבה לא ברור אבל הרבה פחות מאשר בסדרות כמו באטלסטאר גלקטיקה או אבודים. בגלקטיקה בסוף לפחות הצליחו לסגור את הרוב.

lightanddark

New member
לפי דעתי

זה מראה לנו שאדל בעצם יודעת יותר ממה שאנחנו משערים. היא ידעה איך לגרום לאקטיבס לפעול מרחוק, ועכשיו היא גם יכולה לתכנת אותם מבלי שאף אחד ידע. אני עדיין חושבת שיש מרגל בדולהאוס, ואני לא מאמינה שדומיניק הוא זה ששלח לפול את המסרים. מצד שני יכול להיות שאדל גם לא ידעה על סיירה ולמה היא הגיעה לדולהאוס, יכול להיות שהוא איים בדך כלשהי על סיירה כדי שתסכים להצטרף מבלי לדעת שהוא אחראי לכל זה. נחכה ונראה.

למעלה