פשוט בושה ויוה מחזירים את אני בטי המכוערת לויוה וינטג' במקום חיים שלי!

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
ועוד אומרים שאנחנו הצופים ביקשנו. איזה עלבון לאינטליגנציה של הצופים. איכס!

evglev1

Well-known member
מנהל
ועוד אומרים שאנחנו הצופים ביקשנו. איזה עלבון לאינטליגנציה של הצופים. איכס!
גם צבועים כי מה שביקשו ואף דרשו מהם זה להביא את סדרת ההמשך אקומודה, אבל נוח להם לשחק ראש קטן ולהגיד שביקשו את בטי המכוערת כשמה שביקשו זה אקומודה. התגובה ההולמת היא חרם צרכנים על ערוץ ויוה וינטג', עם כל הכבוד לאלף לילה ולילה וחבקי אותי חזק בושה שגובים 20 שקלים על הערוץ ועוד 15 שקלים נוספים על צריכת התכנים שלו בוי או די בשביל 5 סדרות בלבד כשאחת מהן כבר שודרה במשבצת הוינטג' בויוה הרגיל. בין אם ייעשו את הערוץ בחינם ובין אם יסגרו אותו בכלל הרווח יהיה של הצופים.

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
גם צבועים כי מה שביקשו ואף דרשו מהם זה להביא את סדרת ההמשך אקומודה, אבל נוח להם לשחק ראש קטן ולהגיד שביקשו את בטי המכוערת כשמה שביקשו זה אקומודה. התגובה ההולמת היא חרם צרכנים על ערוץ ויוה וינטג', עם כל הכבוד לאלף לילה ולילה וחבקי אותי חזק בושה שגובים 20 שקלים על הערוץ ועוד 15 שקלים נוספים על צריכת התכנים שלו בוי או די בשביל 5 סדרות בלבד כשאחת מהן כבר שודרה במשבצת הוינטג' בויוה הרגיל. בין אם ייעשו את הערוץ בחינם ובין אם יסגרו אותו בכלל הרווח יהיה של הצופים.
זה כמו ערוץ 26 האח הגדול ששם פס על הצופים אבל אף אחד לא עושה עליו חרם, אז גם פה לא יעשו ונמשיך לסבול מההתנהגות של מנהלי ויוה הדוחים.

למעלה