פשוט לצחוק...

chosenspin

New member
פשוט לצחוק...

זה נורא אם לא אנעל את נעלי הספינינג שלו בזמן אימון??? ואם אניח אותם ליידי כך שיראו שיש לי נעליים אבל היום לא בא לי?? והאם זה נורא אם אחזור על אותו דיסק לאותו קבוצה ? ובהפרש של חודש?? ושל חודשיים?? ואם היום לא בא לי לעלות על האופניים? זה בסדר??? גם אם אני חולה מתה עם חום 40 ולא מצאתי החלפה??? בתור מאמנת בעבר, ומתאמנת כיום, אני שמחה לומר לכולכם מאמנים ומאמנות שגם אתם בני אדם. וזה בסדר לא לעלות על האופניים מידי פעם אם לא בא לכם. וזה גם בסדר לא לנעול את הנעלי רכיבה. גם אם לא תחליפו דיסק כל שיעור לא יקרה כלום. לא אלו הקריטריונים למדריך טוב.

Tami661

New member
פשוט לצחוק II

וזה בסדר גם אם... מדריכים יקרים ויקרות... תפרשו מהמקצוע
אתם בני אדם ולהיות מדריך ספינינג [טוב?
] זה לא קריטריון לכל הכישורים שלכם... או שכן?

chosenspin

New member
פשוט חושבת שהתעסקות מוגזמת

בכל הסוגיות הנ"ל ממש מגוחכת... מדריך טוב ומוכשר נמדד במערך שיעור טוב בתיקון ומתן דגשים במהלך האימון בהשתלמויות, כנסים והעשרה בלמידה והתלמדות מנסיונם של מאמנים אחרים זה מה שניסיתי לומר.

Tami661

New member
ואני חושבת שמדריך טוב נמדד בכמות הלייקים

שהוא צובר... כאילו, מה זה משנה מה אנחנו חושבים - שורה תחתונה היא שיש היום מספר בודד של מדריכים טובים אבל כוווווווווולם חושבים שהם עילוי ואלו שמעסיקים אותם, חושבים רק דבר אחד: כ-ס-ף !!! אפשר לחשוב איזה השתלמויות וכנסים שמעשירים יש היום, אולי אולי... הכנסים של רודריגז וגם שם התוכן שייך יותר לפעם. לגבי הוותיקים - כנס כזה הוא רענון בלבד, לגבי החדשים... שילמדו לדווש קודם, כדי שיהיה להם בכלל מה להעשיר. הספינינג גוסס... זה מה שאני מנסה לומר... והכל בזכות מנהלי המועדונים וחולי האגו למיניהם

אף אחד לא אמר שאלו הדברים העיקריים

לדעתי הדברים החשובים ביותר בהדרכה די ברורים (גם אם לא כולם מיישמים אותם) ולכן שואלים בדרך כלל זה זה על הדברים שהם יחסית באזור האפור. לא נראה לי שמישהו ישאל "ראיתי מישהו שרוכב בלי עומס בכלל, המושב ברצפה והכידון בשמיים, האם עלי לתקן אותו ?"
לפעמים השאלות עשויות להיות באמת מוזרות מעט אבל לא נראה לי שהשואלים תולים בכך את כל הוויתם כמדריכים ...

למעלה