פשיטת רגל...

ליטן א

New member
פשיטת רגל...

תהיתי לעצמי... יכול להיות מצב, שבו הקבוצה נמצאת במצב כלכלי איום ונורא, עד כדי כך שיורידו את הקבוצה ליגה (ע"ע מכבי יפו האהובה..) כי כל פעם שניקלתי בקבוצה ללא גב כלכלי בכלל, תוך חודש מקסימום יש הנהלה חדשה שקונה את הקבוצה וסוגרת את כל החובות.. אולי אפשר פשוט לבזבז כסף עד הסוף, לקנות את השחקנים הכי טובים והכי יקרים, וכשיגמר הכסף, תבוא הנהלה חדשה שתביא עוד כסף...

system Rulz

New member
בדיוק באתי לשאול

האם למישהו קרא פעם שקבוצה בסדר גודל עולמי פשטה את הרגל? כי כשאני שיחקתי עם לאציו קניתי הרבה שחקנים ולהמון שחקנים היה משכורת ענקית, וב blance הי מינוס 28 מיליון ובמצב הכספי היה כתוב: inscure אבל בקיץ הקבוצה מכרה מלא מנויים וככה המצב הכספי התאזן

N a V e

New member
לא קרה לי,

אין הרבה סיכויים שקבוצה בסדר גודל של רומא,ריאל או מנצ´סטר יפשטו רגל. לא צריך להיות גאון במשחק כדי לא לפשוט עם מילאן את הרגל... (אגב,אני באופן אישי מאמן כמעט אך ורק מועדונים קטנים.היום לדוגמא,אני עם הארטס מסקוטלנד.)

system Rulz

New member
אני לא מצליח

לנהל קבוצות קטנות זה משגע אותי!!! לא יודע ככה אני מאז שאני משחק בCM אני משחק רק עם גדולות

N a V e

New member
אתה צריך לנסות ולהתאים את המערך

לשחקנים. זה תלוי בגורמים של יכולות מקצועיות וחברתיות,אופי השחקן,ועוד גורמים נוספים. לדוגמא, נגיד ולקחת את נוריץ´(division 1 באנגליה).(מבוסס על מקרה אמיתי,שלי) אתה בוחן את הרמה של המועדון עפ"י-הישגים בעונות הקודמות,שווי ממוצע של השחקנים,הציפיות לעונה הקרובה,ובהתאם לזה מוצא מערך- בנוריץ´ לדוגמא,הציפיות היו לנסות ולהישאר בליגה. ניסיתי קומבינציה של 5-3-2,ובהתחלה לקח לקבוצה את ה-5,6 מחזורים להתרגל. אבל כשהכל הסתדר,גם התקציב(שעמד על 0$),עלה-בעקבות הגעת יותר קהל,והצלחה יחסית שלי בגביע האנגלי(עד רבע הגמר...),הצלחתי לרכוש את ג´ון או´בריין מניוקאסל,והשאלתי את בני מקארתי החלוץ הדרום אפריקני-יצבתי את המצב בטבלה וסיימתי 9,שאולי לא נשמע משהו,אבל בהתחשב בנוריץ´ זה הישג מצויין. הכל בא עם הניסיון,תאמין לי.

yuda17

New member
בדיוק כמו שאמרו פה....

אתה צריך לנסות להסתגל ולנווט את הקבוצה שלך.... למשל אני בשביל לא לבזבז כסף {לקייבו יש תקציב מצחיק של 150 אלף דולר...} קונה שחקנים זקנים אך טובים, או משאיל שחקנים צעירים....ככה הקבוצה מתחזקת במחיר סימלי....

WarrenG

New member
אולי 28 מיליון לירטות איטלקיות...

לא יכול להיות כל קבוצה שיש לה מינוס יותר גדול מ20 מיליון ליש"ט - אני מניח שכולכם משחקים עם המטבע הזה נכנסת לבאנקפרט ואז אתה לא יכול לסרב על הצעות על השחקנים שלך (במחיר שהם שווים בדיוק)

system Rulz

New member
זה היה בדולרים....

אבל זה היה תקופה קצרה רק איזה שבוע ואח"כ היה מינוס 15 מיליון במשך השנה ובקיץ היה לי פלוס 30 מיליון

ליטן א

New member
האמת, למה שאלתי..

כי זכרתי, שתמיד אברטון מתחילה את הליגה בקשיים כלכליים, ורק אחרי זמן-מה, מגיעה הנהלה חדשה, כלומר, שמי שלוקח את אברטון, בעצם חייב להיבנות רק על הסגל הקיים.. אז התחלתי את המשחק, כשלקבוצה היו חובות של 34 מיליון דולר, ובכל זאת ניתנה לי אפשרות לקנות שחקנים בחצי מיליון דולר בערך.. אז קניתי את קאלסטרום, השחקן הטוב היחידי שאפשר להשיג במחיר הזה.. ולא מכרתי אף שחקן, כי ידעתי שמכירת שחקנים תביא את הכסף למטרה של סגירת חובות, ולא בשביל כסף לקניית שחקנים חדשים.. בערך שבוע אחרי פתיחת הליגה, להפתעתי (היה זכור לי תמיד שזה קרה רק בדצמבר), החליפו הנהלה, שהביאה לי 10 מיליון דולר רווח, שמתוכם מותר לי לבזבז 5.5 מיליון.. ההנהלה (הקודמת) רצתה ממני להישאר בליגה, או במקסימום לרדת בכבוד.. ההנהלה החדשה לא אמרה מה היא רוצה ממני, אבל אני עכשיו במקום השישי (למרות שהפסדתי בדרבי לליברפול 3-1, ושהפסדתי לארסנל 2-0, וללידס 1-0..) העיקר להחזיר את הכבוד האבוד של עידן טל..

למעלה