פתאום אתכם.....

פתאום אתכם.....

לא תכננתי להגיע לכאן. לא חשבתי שאהיה חלק מהפורום הזה. כבר זמן רב אני מטיילת בפורומים של "תפוז". קוראת... כותבת... לרוב נהנית לי כאן. ופתאום... אני אתכם. לפני כחודש גילו לאחותי סרטן בשד עם גרורות בכבד. הידיעה הזו טרפה אצלי את כל הקלפים. מפחיד... פתאום החיים אינם ברורים מאליהם. פתאום צריך להיות אקטיביים כדי לשמור על אדם יקר. פתאום... פתאום הממה אותי הידיעה שאני עלולה לאבד אותה. אחותי מטפלת בסרטן באמצעות רפואה בלתי קונבנציונאלית. היא בקרה אצל נטורופת ואצל אונקולוגית המתמחה ברפואה סינית. בעקבות כך היא שנתה לחלוטין את התזונה שלה ועברה למזון אורגני, היא מקבלת תוספי מזון שונים ותרופות טבעיות, שותה תרופות מסין ועורכת דיקור. היינו היום אצל אונקולוגית קונבנציונאלית. היא עודדה את אחותי, וסיכמנו שבעוד חודש נבדוק כיצד התרופות הטבעיות משפיעות, אם בכלל... וכן שנשקול טיפול הורמונאלי או כימותראפי. בשיחה בארבע עיניים אמרה לי הרופאה שמצבה של אחותי ממששששש קשהההה!!! אני המומה! מתקשה להאמין! מבקשת את עזרתכם... האם מישהו מכם בקיא בריפוי טבעי בסרטן? האם מישהו יכול לייעץ? האם מישהו מכם התנסה בכך? יום עצוב לי היום. כל כך קשה....

יחפנית

New member
יקירה

ראשית ברוכה הבאה לפורום , לא רק שאת חלק מזה נראה לי שאולי כדאי לתת לאחותך להכנס ולקבל תמיכה ישירה . אני רק חייבת לציין שסרטן אינו גזר דין מוות בטוח , רחוק מזה מאד . אם אחותך הולכת הכיוון הריפוי הטיבעי , אז אני יכולה לתת לה כמה מספרי טלפון , של אנשים שלחלוטין הפנו גבם לרפואה הקונוונציונלית וכיום שנים אחרי הם לחלוטין בריאים . כל אחד מהם הוא בשיטה מעט שונה אך בטוחני שבאם היא תדבר איתם , הם יוכלו לתת לה כלים נוספים להתמודדות , והתמודדות מניסיון אישי פרטי , שבעיני הוא מעט שונה ממטפל שאינו עבר את המחלה . בין האנשים , אבנר שילה ( בדרך ההדמייה והמוח המרפא , ולא בדרך תזונה ) ארזה שליין , ומשה דולב , ( שילוב של תזונה בשיטת ..... ( לא זוכרת את שמה ) ועבודה פנימית . וכמובן שרה חמו ..... שהיתה במסלול האוכל הטיבעי . כל אחד מהם עבר את תהליך הריםוי ללא התערבות הרפואה הקונוונציונלית . וכל אחד מהם הבריא לחלוטין . מכיוון שאיני יודעת אם זה לעיניין להשאיר על הפורום את מספריהם , את מוזמנת ליצור עימי קשר באימייל ...... [email protected] ובשימחה אעביר לך את המספרים לשימושה של אחותך . גם אם הדרך שלהם שונה משל אחותך , עדיין הם יוכלו לתת לה את התמיכה בדרך בה היא בחרה . כמו כן , יש כאן כבר בפורום , הרבה אינפורמציה על דרכי התמודדות , ואת מוזמנת להדפיס ולהעביר לאחותך . שנה אזרחית טובה , שבוע נפלא ..... חיבוק לך ולאחותך , וזיכרי ..... לחייך . ו....... בסינית ..... המילה טרגדיה = הזדמנות . באהבה אני

למעלה