פתיחת חנות באטסי והנהלת חשבונות

gaya45

New member
פתיחת חנות באטסי והנהלת חשבונות

שוקלת לפתוח חנות באטסי בתחום הסריגה,עכשיו העלויות של ראיית חשבונות מטורפות וברור לי שלא ארוויח מספיק כדי לכסות את זה ,עכשיו במידה ובן אדם רוצה לעשות הכל חוקי ולפתוח תיק,אז יש אפשרות לנהל חשבונות בעצמך ולעשות את הדוחות בעצמך (בתור עוסק פטור)? יש איזשהו מקום שאפשר לעבור הדרכה לאיך לעשות את זה לבד? יש פה אנשים שמנהלים לבד? מה רמת הקושי של כל זה ומה הסיכויים שאסתבך עם זה?

RolyzCreations

New member
אפשר לנהל לבד

את הדוחות סוף שנה אפשר להגיש לבד עם עזרה ממס הכנסה. בערך בסוף אפריל/תחילת מאי אפשר לגשת לסניף מס הכנסה ולבקש עזרה במילוי הדוחות.

שאלה טובה...

אני גם תהיתי לגבי זה
לצערי לא הבנתי איך עושים את זה לבד
כשהגיעה העת ניגשתי למס הכנסה לימי עזרה האלה והנציג שם לא יכל לענות לי על אף שאלה בטענה שהוא לא יועץ מס

בסופו של דבר נאלצתי לגשת לרואת חשבון אפילו שהכל מסודר ומתוקתק ויכולתי בהחלט להגיש לבד אם רק היה מי שיסביר איך לצרף את כל הנתונים לתוך הטופס המבלבל הזה, אני גם הייתי שמחה להבין איך אפשר לעשות זה

העלויות בסביבות 700-1000 שקל ויותר וזה מבאס!

1שמוקי

New member
לא צריך רואה חשבון

עוסק פטור זה משהו שלאו דווקא מצריך רואה חשבון. יש הסברים פשוטים באינטרנט וזה באמת לא נורא. פתיחת התיק עצמו היא די פשוטה ויש מלא מידע על זה באינטרנט.
&nbsp
לאחר פתיחת התיק, צריך כל חודשיים לשלם מקדמות למס הכנסה, ופעם בשנה למלא דוח על הכנסות והוצאות.
&nbsp

למעלה