פתרון לטלסמינרים

פתרון לטלסמינרים

שלום, מנסה להתחיל שלב בעסק של קידום טלסמינרים. אני מחפשת תרון טכנולוגי זול , קל לתפעול וזמין לנושא זה. יש רעיונות? מכירים חברות? תודה!

בתור התחלה

ספרי יותר על הצורך שלך - מה יש, מה את צריכה, מה הפונקציונליות המבוקשת, התקציב וכו'. זה יעזור למקד ולהתמקד.

צרכים

אני רוצה לקיים סדרה של טלסמינרים לרשימת תפוצה שלי. אני מחפשת את הטכנולוגיה הקיימת כדי להבין איך עושים זאת. בעצם זה שיחת ועידה ענקית עם כמות נרשמים גדולה שמקשיבה להרצאה שלי בזמן אמת אונליין. אני רוצה שתהיה אפשרות שלוח לי שאלות בדרך מסויימת, אבל לא אפשרות של דיבור תוך כדי של כמה אנשים. אני מרצה, כולם מקשיבים ואני בוחרת ענות לשאלות שמגיעות אלי. פשוט מחפשת טכנולוגיה שתיתן לי את הפלטפורמה במחיר הכי נמוך, אפילו חד פעמי , לפי זמן או משהו- אני בוחנת אפשרויות. תודה!

הטכנולוגיה נקראת e-learning

ויש מספר פתרונות שיכולים לספק לך מענה. על מנת לנסות להמליץ על פתרון מתאים, יש צורך בפרטים נוספים מצידך, למשל - הרצאה - קול? מצגת? וידאו? מה זה "ענקית", "כמות נרשמים גדולה"? 10, 100, 1000, 10000 אנשים? מה זה תקציב "הכי נמוך"? כמה את מוכנה להקצות לטובת הנושא? 1000, 10000, 50000, 100000?

המשך פרטים

רק קול 100+ משתתפים תקציב זעום, אני חושבת שיש פלטפורמות שניתן לקנות לפי שעה שימוש בכמה דולרים. תודה!

המלצה

אני מציע לך לבדוק את webex. נראה לי שיתאים לצרכייך. אל תשכחי לחזור לדווח.

נראה לא רע בכלל

מספק את פונקציונליות, זול יותר. מציע לך לבצע ניסיון ולראות אם מתאים לצרכייך ופועל כשורה. אשמח אם תשובי לדווח.

צאתי פתרונות באנגלית

webinar' teleseminar וכו' אין לי בעיה באנגלית, השאלה אם זה תומך בערבית כדי להשתמש. תודה

למעלה