פ
ייליסט יום א' באיחור אופנתי..

פ../images/Emo131.gifייליסט יום א' באיחור אופנתי..

היי יוו, Long time we nuh hav di playlist of di week ya si mi? סוו, הפלייליסט השבועי חוזר! והשבוע....... Informer tunes כל השירים שעוסקים ברוחשי המזימות, מפיצי השמועות, האנשים שהתורה אומרת שלא תהיה להם תקווה... בואו נראה מה אתם יודעים, לא חסרים טיונים כאלה. בטוח הטיון הכי מפורסם הוא זה של Snow, שהפך ללהיט עולמי. העלתי את האינפורמר טיון שאני הכי אוהב: Lady Ann-Informer מוזמנים להמשיך אותי ושכל אחד/ת יעלה/תעלה טיון אחד שעוסק במלשנים, ונבנה פה פלייליסט נייייייססססססססס... יאללה בלאגן!

Ras Or

New member
יאללה שיעור תורה

בס"ד "למינים ולמשינים אל תהיה תקווה וכל הזדים כרגע יאבדו. וכל אויביך וכל שונאיך מהרה יכרתו. ומלכות הרשעה מהרה תעקר ותשבר ותכלם ותכניעם במהרה בימינו." בגלל שאין לי שיר לשלוף אז נשלוף קצת תורה בקצרה =] אז כמו שאתם רואים בכל תפילת 18 של שחרית מנחה וערבית כתוב את הציטוט הנ"ל שבא מגלות בבל, היהודים היו נרדפים ובגלל זה הם היו צריכים להיות מלוכדים ומאוחדים ויהודי אשר היה מודיע לרשויות הגויים על יהודי אחר שביצע פשע או כל "עברה" היה נחשב מנודה מן החברה היהודית, יהודי שמלשין על יהודי (לפי הדת כמובן) נחשב "מסומן" ולא רצוי בקהילה . bless rasssstafar I.

למעלה