פ
ייליסט יום א'

פ../images/Emo131.gifייליסט יום א'

שבוע טוב לכולנו, כבר כמה שבועות שלא פתחנו את השבוע באיזה פלייליסט טוב שיצרנו כאן בעצמנו. אז אני רוצה לפתוח אחד כזה, במיוחד מהסיבה שאני יוצא לקורס מחר בבוקר ואהיה כאן קצת פחות במשך השבוע, עד אחרי החגים. אז קודם כל תתנהגו יפה. דבר שני תעשו חיים. נושא הפלייליסט השבוע יהיה: שירי נשים שרשרו לכאן טיון אחד ואהוב עליכם של זמרת רגאיי, מכל התקופות.אפשר גם קומביניישן והרכבים, רק שהזמרת הראשית תהיה אישה. הטיון שלי: Morgan Heritage Feat. Bounty Killer-Guns In The Ghetto המשיכו את הפלייליסט ושרשרו שירי נשים או שילובים עם נשים, seeen שיהיה שבוע טוב! גיל.

fleaboy

New member
והנה לינק לשיר

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=check_download&ufid=3FA6B5BC72D6E6C5&key=c6a19fd53182a68b26968e4de200d702eba5ff7d

SaBaGMaN

New member
שירי נשים?

ורשמת טיון של גברים,יכול להיות בטעות.. בכל אופן זה הטיון שלי (sister carol - mi ready(oh jah jah החבובה לא מיזמן ביקרה אותנו,יש עוד של ליידי סאו וכו' שבוע טוב!

S t o l a

New member
יאאא וומאן....

Silly Walks Movement feat. Tanya Stephens - Forever SaBaGMaN לקחת לי את השיר שתכננתי לכתוב

DuBsYs

New member
כמה טייונים מצויינים:

marcia griffiths feel like jumping הטיון יצא בסטודיו 1 ויושב על הרידדים של 54-46 Thats My Number ועוד אחד חזק ביותר הוא ROOTS - Evil That You Do, הזמרת שם היא Carol Kalphat, מדהים לשמוע רגאיי עם כ"כ הרבה השפעות של Fאנק ותודה לברק (skunkride) שבזכותו אני מכיר את הטיון הזה. ויש גם את Nobody's business מתוך light of saba

למעלה