צאלים- עוד לא התייאשתי!!

נדב88

New member
צאלים- עוד לא התייאשתי!!

אהלן חבר'ה, אני גר בחיפה, זה מרחק של משהו כמו 3 וחצי שעות נסיעה מצאלים, ואני ממש ממש רוצה להגיע!! אז בבקשה אנשים טובים , אם יש משהו שמגיע מהאיזור, אני מאוד אודה למי שיסכים לאסוף אותי...!! חג שמח

amnonvy

New member
ואל תתייאש!

נדב, קודם כל - אין שום סיבה להתייאש. גם אם אתה לא מוצא טרמפ - תמיד אפשר לדלג על הרכבת, לתת בתחושה האירופאית (ספליף בשירותים..?) ולנחות בב"ש. מב"ש זה עניין של אוטובוס אחד, מס' 030, שיביא אותך עד צאלים. אם אתה לא בעניין - אני לא ממש יודע מה קורה באיזור שלך - אבל ידוע לי על החבר'ה מכפר הים במכמורת שבאים - ובעיקר על טרמפים מת"א שיצאו בשישי. גם החבר'ה מעין חרוד מאוחד ומקיבוץ גבע אמורים לבוא - ככה שאפשר לראות אם זה אולי יותר מתאים לך, למרות שהם כבר יוצאים מכיוון אחר. בכל מקרה - אם אשמע על משהן מחיפה - אודיע לך. ואל תתייאש. בסופו של דבר, jah bless, זו ישראל - והיא קצת פחות ממחוז קטנטן באפריקה. גם בטרמפים, גם באוטובוס - זה תמיד כל כך קטן שזה מצחיק, ובדרום די קל לתפוס טרמפים (באופן יחסי). אני הייתי הולך על הרכבת. זה תמיד משרה מן תחושת חו"ל נעימה שכזו, אירופאית.... רק טוב, ובתקווה לראות אותך בדרום, אמנון.

למעלה