צ'אק באס - לא מה שחשבתם

TetiBETTY

New member
ויותר פרטים+תמונה ../images/Emo58.gif

לשחקן קוראים ניל, והוא יהיה מושא אהבתו החדש של צ'אק..

TetiBETTY

New member
שכחתי משו נוסף ../images/Emo58.gif

הוא ישחק מהפרק ה 6, בתור ג'וש אליס, שגם נמצא באוניברסיטת ניו יורק..

Born To Try1

New member
אולי לא מדוייק../images/Emo58.gif

לייטון מיסטר כבר הסבירה בראיון שמערכת היחסים של צ'אק ובלייר לא הולכת להיות מערכת יחסים ממוצעת וממש בלתי רגילה, כל דבר שהם עושים הוא קצת שובב, נועז וסקסי. כדי לשמור על מערכת היחסים מעניינת, הם משחקים כל מיני משחקים. כנראה לפי הקישורים מתחת, הוא עשה את זה בשביל בלייר והוא ענה לבלייר תשובה מאוד מפתיעה אחרי הנשיקה... אגב, יש שחושבים שמדובר בתעלול לרייטינג. (אבל לא נראה לי) ראו את הדיון מתחת לכתבה: http://www.afterelton.com/blog/michaeljensen/gossip-girl-same-sex-kiss-rating-stunt ועוד אחת עם יותר פרטים: http://ausiellofiles.ew.com/2009/08/25/gossip-girl-exclusive-chuck-bass-goes-gay/ בכל מקרה, עם כל הגועל שבדבר לפעמים, אני אוהבת את צ'אק בתור ליידיס מאן
להפוך אותו לדו מיני זה באמת כבר משנה את הדמות ואני באמת מקווה שעם כל ההפתעות שהיוצרים הכינו לעונה ה3, זאת תהיה סתם פיל מזבוב. אבל זאת רק אני

Rinat114

New member
לא אמרתי כבר? :O ~ספוילר~

... כמו שכבר פתחתי שירשור, ידעתי שהם ישחקו בקלף הזה. השמועות אומרות שככל הנראה בלייר נחשקת להשיג איזשהוא תפקיד באליטה של NYU, והיא סוג של שולחת את צ'אק לחזר אחרי הבחור הזה בשבילה, בשביל להשיג את התפקיד/תואר. מקורות גם אומרים שלצ'אק תהיה תשובה מפתיעה לאחר שיישאל איך היה לנשק את בן המין הזהה P:

Rinat114

New member
זה די ברור :O

אם היא מפתיעה, ז"א שהתשובה תהיה נגד מה שחשבנו. ומה רובנו יחשבו? :O שצ'אק גבר גבר. אז אולי לא? P:

Rinat114

New member
הכתוב בפנים

למי שלא מבין את הכתוב: Blair bursts just as Ellis kisses Chuck (אליס זה שם המשפחה של הדמות, השם המלא הוא ג'וש אליס). ובתרגום לעברית: בלייר מתפרצת בדיוק כשאליס מנשק את צ'אק. דאממ :O

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif מעליי על כל ההודעות.

בבקשה להקפיד לסמן
כאשר מדובר בעתידה של הסדרה על מנת לא להרוס לאלה שלא רוצים לדעת...!!

RayoDeLuz

New member
ועוד משהו..

אני יודעת שRinat114 סימנה
אבל מתחת להודעה לא... וגם לא לשים
בכותרת בבקשה!..

GossipKid

New member
SOS

הם לא הולכים עם הספר, כי אם הם היו הולכים עם הספר בלייר וצ'אק לא היו ביחד.......................... צ'אק דו מיני? (הוא לא יכול להיות גיי...כל הבנות, בלייר ובעיקר לא יודע.... הוא לא כזה) זה כל כך הורס שבמקום רייטינג עולה יהיה להם רייטינג יורד \: מה שאומר שצדקתי כתיבה לא תמיד קשורה לרייטינג (מוזמנים להתנפל עליי!!!)

liat012

New member
למה אתה ממש צודק! ../images/Emo58.gif

אם צ'אק יהיה דו מיני וינשק בחור ויגיד שהוא אהב את זה הסידרה תיפול>:

למעלה