צביטות בלב.

lital172

New member
צביטות בלב.

פורסם ב-19 בדצמבר 2008, 20:12 כואב קצת להתגעגע. זה זיכרון יפה ומתוק...אבל קצת עצב ודמעות. מתגעגעת לאנשים שנאבדו לי בדרך. מתגעגעת לרגעים יפים. להבטחות..למילים. לחברות שהיו בשבילי... הלוואי והיה לי עם מי לצאת עכשיו סתם להסתובב. עצוב שכולם ויתרו עלי..והתייאשו מהעצב שלי...עצוב שאין עם מי לטייל. לצחוק. סתם לצאת ולעשות כיף כולם רחוקים. כואב להתגעגע שחנוק שם בפנים. פתאום רואים תמונות פנים שפעם היו מוכרות ומשו נצבט בלב. פתאום רואה מכתבים. מילים מאנשים שלא איתי. זכרונות שצפים בי פתאום. חלקם כואבים, חלקם שמחים. אבל כולם מלאים בגעגוע למה שהיה ולא יחזור. לא נראה לי שאי פעם אפשר להפסיק להתגעגע. זה רגש שחייב אותו. כמה שהוא ממית אותנו לפעמים, הוא מחיה אותנו. געגוע עם כמה שהוא כואב ומכאיב בבטן. הוא גם יפה ומחזק. ומרגש שהיה לנו אותו. ועכשיו הגעגוע קצת עם דמות ליד. וגעגועים לאותם אנשים.אבל זה בסדר..יש פעמים שמאוחר מדי להחזיר את מה שאבד. אפילו שכבר השתנתי..ששנים חיכו שאני אעשה את השינוי..ועכשיו זה מרגיש כאילו השינוי שעשיתי מאוחר מדי. אף אחד לא נשאר לחכות... הרבה הלכו בדרך...ועכשיו אין למי לפנות...ולשאול.."אתם גאים בי" לשמוע את המילים האלו מכל מיני אנשים. אז נשאר רק לשמוח בלב שאני אחרת ושונה. ולא נוגעת בסכין. ואוכלת טוב. ומגשימה את עצמי בחיים האלה. הלוואי וחלק מהאנשים היו ממשיכים איתי בדרך הזאת. הלוואי והייתי יכולה לשמור אותם קרוב אלי. אבל דברים משתנים. ולפעמים שמגיע השינוי זה הזמן לעזוב. לשמוח על מה שהיה וכל אחד ממשיך לדרך אחרת. אז...זה בסדר שניה לבוא ולבכות על זה? לבכות קצת..ואז להמשיך כי חייב. לנשום נשימה אחרונה. לשמוח על מי שאיתי. על כל הטוב שזכיתי. להמשיך לחבק את העצב. ואולי מי יודע..בגלגול אחר..או זמן אחר..היינו נפגשים מתחבקים, אוהבים. ולשניה אחת. להיות באותו רגע של אהבה עם כל אותם האנשים שעזבו...אבל נשארו לי בלב. זה בא לפעמים בצביטה. בעצב. בגעגוע .בדמעה. אז גם אני המשכתי הלאה..נזכרת לפעמים..חוזרת לנשום וממשיכה ללכת... מקווה שלכולם טוב וכל אחד מצא את עצמו בחיים. שכל אחת שאני אוהבת מגשימה את החלומות. ומי יודע אולי באיזה רגש מרגש ניפגש שוב כולנו ונסגור מעגל יפה. להתראות אנשים... תמיד תהיו בלב. עכשיו מזיזה קצת את הגעגוע כי כואב לי מאוד איתו. וממשיכה..זה מה שהייתם רוצים.. אוהבת את כולכם. מאחלת רק אושר. בטח אני עוד אזכר ואתגעגע. עצוב לשחרר ועצוב לעזוב. שלום לכם..ובאותה נשימה. תהיו בליבי תמיד... חיבוק.

למעלה