צבר לא משתלבבבבבב

בנימיני

New member
צבר לא משתלבבבבבב

אני רואה את השידורים רק בשביל לראות מתי,אם בכלל,הוא ישתלב. הוא ממש לא קשור,לא מדבר,מדי פעם נותן "צאפחות" בגב כמו סאחבק אבל הוא ממש לא קשור. לא מובן כל העיניין.

שר הטבעות.../images/Emo4.gif

היא שיחרה את גולום.

ShukyD

New member
איך היא עיצבנה אותי

ראיתי עכשיו את הפרסומת ליום ראשון <אגב, זה יהיה משודר שלושה ימים בשבוע?> שהיא אמרה שהם צרי עין או צרי מחשבה לא יודע בדיוק והיא לא! וואי זו כל כך אמירה של מישהי מתיימרת וכל כך ברור שהיא בעצם פה הבעיה הגישה המתנשאת שלה והמחשבה שהיא יכולה לתקן את כל העוולות ושמי שלא פועל כמותה הוא פשוט נחות ממנה שזה שאנחנו "עם כובש" מוריד מהרגישות שלנו כבני אדם הפרסומת ממש היה הקש האחרון ואני מקווה שהיא תעוף כמה שיותר מהר

idanoosh17

New member
אני לא מבין למה ../images/Emo4.gif

הוא מהתחלה נתפס כתותח וכפייבוריט של כולם! הוא חייב להתקדם ולא להשאר שקט מאחור!!!!!

idanoosh17

New member
נקווה שיפתיע בהמשך...

אולי הוא נכנס לאיזה טראומה מהוילה.... זה בעייתי כולם מדברים על זה שהוא שותק כל הזמן! אמרו ללאון להתערב איתו מי שותק יותר :-S

אולי הזמן יעשה את שלו...

לא לכולם זה בא בקלות.... ואולי אליו יצטרף גם בוריס בדרך..

ליעדון

New member
תנו לו להתאקלם

ואל תשפטו. עדיין מדובר על לחיות בידיעה שיש סביבך מצלמות 24 שעות. צבר נראה לי טיפוס סולידי, ולפעמים זה קשה. ייקח לו זמן אבל יהיה בסדר. וחוץ מזה הוא חתיך, אז הוא יכול להיות בשקט.

יניבל1

New member
הוא שקט בלי קשר לתוכנית

גם בפרומואים הוא הצעיר על עצמו שהוא אדם שקט במציאות חוץ מזה שדווקא כשמנהלים איתו שיחה סולדידית כזו, אתה יודע של 2-3 אנשים ולא מיליון הוא דווקא נפתח , ונשמע כמו בחור לעניין,אפילו עם קצת חוש הומור

shiranosh 17

New member
הוא עדיין פייבוריט

זה שהוא שקט ומיסתורי כזה זה דווקא מוסיף לו כי אנשים רוצים להכיר אותו יותר... ומה לעשות שלא כל האנשים הם קולניים ורעשניים

יניבל1

New member
באנה קלטתם איך ליאון תפס עליו תחת?!

נפתח איתו ליאון........ חצי שעה הוא ירד לו על החיים לפני כולם , על זה שהוא שקט ולא שמים לב אליו מי הוא בכלל חושב שהוא הליאון הזה?? הבן אדם אשכרה מרגיש המלך של הבית (ולא מבין ששי והחבר'ה שלו מסתלבטים עליו) ועם הביטחון העצמי המופרז הזה מרשה לעצמו להיכנס ב"חלשים" כמו צבר מה שליאון הזה לא מבין שכאן זה משחק טלוויזיה עם חוקי משמעת(איסור על אלימות) ומצלמות אז אנשים מרגישים מחוייבים לשמור על פאסון מסויים אבל אם נניח היה מדובר בתיכון או צבא חופשי הוא היה חוטף מכות כל יום מאותו צבר, ביחד עם ערן....ושי , ויוסי השיפוצניק שהיה בא מהשיפוצים מטפס מעל הגדר ומצטרף אליהם למכות פשוט קוקסינל , הוא ברביעייה של אלה שחייבים לעוף (ביחד עם בוריס,שיפרה ומיקי)

shiranosh 17

New member
אוי איזה הגזמות...

זה בצחוק,גם צבר יודע שזה בצחוק והוא אפילו צחק שלאון אמר "וואי סופסוף צבר מדבר" (משהו כזה). צבר הוא בחור אינטליגנטי,וזה שהוא שקט ממש לא הופך אותו ל"חלש" חחח.. ולאון הוא מותק אין לו כוונות רעות זה בטוח,בכלל נראה לי הוא דלוק על צבר..
וחוץ מזה מי שחייב לעוף זה שי וערן הדוחים שמסתלבטים עליו כל הזמן...

יניבל1

New member
מאיפה את יודעת שצבר לקח את זה בקלות?

אני יודע שאם הייתיט במצב של צבר הייתי ממש נעלב באותה סיטואציה , זה ממש לשחק את החזק על החלש אבל כמו שאמרתי המאזן הזה של חזק-חלש ביניהם קיים אך רוק במשחק הזה

יניבל1

New member
אה?

כי לאון הומו?מה הקשר? חמודה, אם תשימי לב ,לא הזכרתי את הנטיות המיניות של ליאון אפילו פעם אחת .

למעלה