צהריים טובים אוכלי בשר יקרים..

leeloo

New member
צהריים טובים אוכלי בשר יקרים..

כמה עדכונים לסוף שבוע:
הפורום שלנו עלה בגאווה ובשמחה לרשימת הפורומים, תוכלו למצוא אותו תחת הקטגורייה של "אנשים וחברה"..
גבירותיי ורבותיי - מהפך!, כן, מהפך בסקר שלנו לטובה! אני רואה שהערותינו משפיעות על טעמכם לחיוב, ואני רואה שיש עוד תקווה עם 25% (לעומת 20% וול דאן) - 10 מצביעים - למדיום רייר, שזו התקדמות.. אבל יש עוד מה לשפר.. בינתיים יש שניים שאני חייבת לשבחם שבחרו ב- לא מבושל בכלל, כמו חיה, להרוג את החיה, להפשיט את עורה, ולאכול! (קניבל!!) כל הכבוד!
בקרוב נפתח עם כמה תחרויות מאמרים למיניהן, שיעשירו את פורומינו בידע לגביי ההכנה הטובה ביותר של סוגי בשר שונים... הזוכים יקבלו מקום של כבוד ותהילה בפורום כמובן, והבחירה של המאמר תעשה און ליין בצ´אט.. אבל כל זאת ועוד ייאמר בהמשך..
החל מיום ראשון אנחנו נצפה בהודעותיכם בתשומת לב יתרה, למצוא את האחד מכם שראוי לתואר הנכסף של - השוחט (עד שימצא כינוי יותר טוב.. אם יש לכם כאלה, אנא שלחו לי למסרים..) "השוחט" יהיה האחד מכם שיראה נוכחות, שיראה נכונות לעזור במתכונים, ייתן עצות נבונות להכנת בשר, ויספר את הסיפורים הכי משעשעים ומרתקים.. בכל סוף שבוע יוכרז האחד שיקרא למשך שבוע שלם - "השוחט", שתפקידו יוגדר בהמשך...
danistar התחיל את שרשור המסעדות הטובות באזור חיפה, ויפה לו, בקרוב נעלה שרשורי המלצות לכל אזור (שאתם בינתיים פיתחתם לאזור הרצליה פיתוח), מקומות יותר זולים, יותר יקרים, יותר יפים, יותר נקיים.. שיהיה סוף שבוע נפלא, מלא בשר..

זיו25

New member
פורום חדש - הרומן הרומנטי

שלום לכולם/כולן. אם גם אתם אוהבים לקרוא רומנים רומנטיים, לקרוא דף אחר דף בשקיקה חסרת מעצורים , נפתח פורום חדש (מספרו 572) בדיוק בשביל המטרה הזו. אצלנו תוכלו להמליץ על ספרים טובים שקראתם, להזהיר מהגרועים שבהם ואפילו להתרפק על סיפורים ישנים נושנים. כמו כן, תמיד תוכלו לשתף את חברי הפורום בסיפורים הרומנטיים שעוברים עליכם ולקבל עיצות מועילות ומחכימות. הודעה זו פונה לגברים ולנשים כאחד . בברכה, זיו.

יפעת*

New member
ראשית מזל טוב

לפתיחת הפורום - רעיון נפלא. שנית, הצלחתם להפתיע אותי, ציפיתי שיהיו כאן בעיקר גברים... עניתי על הסקר ושוב הופתעתי (אני עם הרוב) וכיוון שהפכתי להיות רעבה מהרגע שנכנסתי לכאן אז אאחל לכם בהצלחה... ברחתי יפעת

fireman

New member
למה את בורחת?

בחורה שאוכלת לאפה עם שוארמה זה דבר פצצתי!, לעזאעזל קלוריות לעזאעזל השמנה, חיים פעם אחת וחיים בשביל לאכול ולהנות מתענוגות החיים

leeloo

New member
זה בדיוק מה שאמרתי לאמא שלי היום!

ובעצם גם אתמול כשהיא לא הבינה כמה בשר אדם יכול לאכול, בייחוד שזה בערב.. הסברתי לה שאין דבר כזה הגבלת בשר בשבילי (טוב אולי אני לא אהיה מסוגלת לגמור 330 גרם..) ואני אוכל כל דבר שטעים וכמה שיותר ממנו... והיום אכלתי סופלה שוקולד וגלידה עם קצפת, והיא הביטה בי המומה, ואני בתגובה - "אני לא הולכת לעשות לעצמי חשבונות. כל עוד בורכתי ממי יודע ממי, ואני לא שוקלת מעל 60 ק"ג, אני אוכל כמה שרק אפשר לאכול, אני לא אחסוך לעצמי הנאות, רק בגלל שאין במשהו ערך תזונתי.. ואפשר לחשוב גם כמה פעמים אני אוכלת את זה.." בקיצור, באמת חיים פעם אחת, וחבל לבלות אותם בדאגות מיותרות על ספירת קלוריות.. אם אתם משמינים, תעשו הרבה הרבה ספורט, תאכלו רק מנת בשר אחת עשירה, בסוף שבוע תעצרו את עצמכם...

שטויות ../images/Emo68.gif

להיות ספורטאי זה כיף. ולאכול זה כיף. צריך פשוט אוכל נכון בכמויות הגיוניות. מי אמר שהמבורגר זה לא הגיוני!!!
מי!!!!!!!!!11111

יפעת*

New member
בורחת

כי אף פעם אין זמן ליותר.... בקשר ללאפות, אני תמיד מעדיפה בשר אדום על צלחת, והתוספות למישהו אחר

leeloo

New member
כן כן..

אנחנו משתמשים ברעיונות טובים.. מה לעשות.. בעיקרון זו מחמאה לאת יודעת מי...

למעלה