צהריים טובים כולם~

Sezuke

New member
צהריים טובים כולם~

ושיהיה לכולם סופשבוע מהנה =) היום זהו היום האחרון של הגימלים שלי x_x בכל אופן, רציתי לדסקס איתכם על משהו, אני לא יודע אם הנושא הספיק לעלות בפורום, אבל אני זוכר שהעלתי אותו בקומונה לפני הרבה זמן, אז למה שלא נדסקס עליו גם פה P= אפילו שאני בטוח שלרובכם פה הנושא כבר ידוע XD הנושא הוא איך שזמרי jrock/jpop מהווים השראה במשחקי מחשב\וידאו למיניהם, בין אם זה בצורה רשמית או לא. תחילה יש את המשחק אקשן מסוג hack 'n' slash הידוע לפלייסטיישן 2 בשם Bujingai (בתמונה שמצורפת להודעה). משחק שיצא לפני כמה שנים, שבו בצורה רשמית הדמות הראשית ששמה לאו וונג, מעוצבת ע"פ המראה של הזמר הידוע קאמוי גאקט
כמובן שהוא גם עושה את הקול שלו. במשחק תוכלו לשחק עם גאקט, כלומר, לאו (XP), איש חרב תותח שיכול להטיל קסמים, ככל הנראה יודע גם לעוף (אלה מה XD?) ולכסח שדים למיניהם. לינק לאתר של בוג'ינגאי מצורף בסוף ההודעה. שנית, עוד משהו שאני בטוח שרובכם פה מודעים אליו, השמועה שאומרת שגיבור המשחק לפלייסטיישן\מחשב Final Fantasy 8, ששמו כידוע Squall Leonheart (או Leon, השם שלו בסדרת משחקי קינגדום הארטס), בעצם גם מבוסס ע"פ המראה של גאקט. אני לא חושב שזה רשמי, לא ידוע לי לפחות, אבל אני חייב להגיד שיש דמיון P= מעניין אם למישהו יש מקור רשמי שיכול להוכיח את זה =) שלישי ואחרון, רובכם בוודאי מכירים את המשחק לפלייסטיישן Final Fantasy 7. בקרוב יוצא (או שביפן אפילו כבר יצא) משחק המשך לפלייסטישן 2 בשם Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus שבו בתפקיד דמות ראשית במקום קלאווד, הגיבור המקורי של המשחק, יתפוס וינסנט ולנטיין, הדמות האפלה מהמשחק המקורי =) (שאגב, תנו לי רגע להשוויץ XP, אני וחברה שלי, עינב, התחפשנו אליו ביחד באנימה קון הקודם, רק שהיא היתה בגרסא יותר נשית שלו P: ). עכשיו איך זה קשור? עזבו את זה שגאקט עושה את שיר הנושא של המשחק, Redemption (שיר מעולה!), יש גם שמועה שאומרת שדמות במשחק תהיה מובססת ע"פ המראה של גאקט ועוד תוספת לשמוע שאומרת שהוא יהיה בוס סודי במשחק! יש שאומרים שזה אפילו כבר רשמי, אבל אני לא בטוח כי עוד לא יצא לי לקרוא את זה בגורם רשמי =) לינק לאתר של דירג' אוף סרברוס מצורף בסוף ההודעה. ועכשיו, השאלה שלי היא אם לכם יש עוד דוגמאות לתופעה XD? (ואם הן עוד זמר\חבר להקה חוץ מגאקט XD)

Sezuke

New member
ותמונה

של סקוואל גאקט עם השוואה (לא מצאתי אחת גדולה יותר x_x)

oracle

New member
שאלה באמת מעניינת... ^_^

כבר מימי FF 8 ו-10 התחילו בדיבורים על זה שסקוואל עוצב בהשראת גאקט, וטידוס בהשראת הייד מלארק אנ סיאל, אבל אז זה עוד היה רק שמועות לא מבוססות. אח"כ, בלי קשר, גאקט נכנס לעניין באופן רשמי דרך בוג'ינגאי (שלא קשור ל-FF), ולא רק שהדמות עוצבה בהשראתו ושהוא דיבב אותה, אלא הוא גם עשה את התנועות שלה, ובאמצעות מחשב הלבישו את תנועות הדמות על התנועות שלו... 0.0; ואז הגיע דירג' אוף סרברוס, וכאן טטסויה נומורה (מעצב הדמויות של FF) הודה שהוא מעריץ של גאקט והזמין אותו לשחק דמות רעה סודית במשחק שאמורה להופיע איפשהו בסוף המשחק... וכמובן שיר הנושא של המשחק שגאקט כתב ומבצע... אז כן, נראה לי שבהחלט שני העולמות האלה נפגשים מדי פעם... P=

Sezuke

New member
ווה נכון!

ניקי!! תודה עדי ^_^~ מעניין אם ניקי גם מבוסס על איזה אמן ניקי אבל הוא דוגרי כוכב רוק כי זה גם התפקיד שלו במשחק =) הוא אפילו נלחם עם גיטרה XD ויש אפילו איזה שאיזו אשה מבוגרת מסתכלת על פוסטר שלו ואומרת: "That Nikki.. Why do these rock stars always have to look like girls?" XDDD

למעלה