צהריים טובים לכולם 🌹

תקווה25

Well-known member
חזרתי מבית חולים עם רפורט של 250 שקל
החננו מול שער חבצלת קרוב למחלקה
שאני צריכה ללכת לביקורת שגרתית

SupermanZW

Well-known member
חזרתי מבית חולים עם רפורט של 250 שקל
החננו מול שער חבצלת קרוב למחלקה
שאני צריכה ללכת לביקורת שגרתית
ידוע שליד בתי חולים יש מחסור חמור בחניות מותרות ואפילו הן מוגבלות מאוד בשעות בהן מותר לחנות ואם יש חניון לבית החולים (בדרך כלל יש) הוא במחיר מופקע. לבית חולים נוסעים רק במונית. דעי זאת לפעם הבאה.

תקווה25

Well-known member
ידוע שליד בתי חולים יש מחסור חמור בחניות מותרות ואפילו הן מוגבלות מאוד בשעות בהן מותר לחנות ואם יש חניון לבית החולים (בדרך כלל יש) הוא במחיר מופקע. לבית חולים נוסעים רק במונית. דעי זאת לפעם הבאה.
[/QUOTE זה חניון שש
לא נעים, לא הפעלת פנגו?
אין אפשרות שם לפעיל פנגו, זה רחוב חניה לדירים

Harrington

Well-known member
מנהל
סיכוייך לבטל את הדו"ח אפסיים, לצערנו.
כלל לא בטוח.
אם בעלה הוא אדם מבוגר, בבקשה יציינו שהוא לא הרגיש טוב ובס"ה לא שם לב להגבלת השעות או מה שזה לא היה, בהחלט קיימת אפשרות שיבטלו את הדו"ח.

תקווה25

Well-known member
כלל לא בטוח.
אם בעלה הוא אדם מבוגר, בבקשה יציינו שהוא לא הרגיש טוב ובס"ה לא שם לב להגבלת השעות או מה שזה לא היה, בהחלט קיימת אפשרות שיבטלו את הדו"ח.
אמרו לי בדרך כלל בעיר רחובות לא מבטלים .אבל לא מספיק לנסות..

מקסים 45

Well-known member
החניון 15 שקלים ליום שלם, לא שווה םהגיע עם מונית.

תקווה25

Well-known member
אמת יש חניון .אבל אני נמצאת בשער השני של הבית חולים שם אין חניון אנחנו תמיד חונים שם יותר רחוק הפעם בעלי לא מרגיש טוב אז חנה קצת קרוב לשער ולא שם לב מה כתוב.אי תצומת לב עלה לי 250 שקל .לא נורא כפרה על הכסף

Harrington

Well-known member
מנהל
אמת יש חניון .אבל אני נמצאת בשער השני של הבית חולים שם אין חניון אנחנו תמיד חונים שם יותר רחוק הפעם בעלי לא מרגיש טוב אז חנה קצת קרוב לשער ולא שם לב מה כתוב.אי תצומת לב עלה לי 250 שקל .לא נורא כפרה על הכסף
לא יודע אם זה קשור למסגרת שבגינה הייתם בביה"ח, אבל אם בעלך לא הרגיש טוב והבאת אותו למיון, לכתחילה אתם פטורים מתשלום בחניון ביה"ח עצמו.

תקווה25

Well-known member
לא יודע אם זה קשור למסגרת שבגינה הייתם בביה"ח, אבל אם בעלך לא הרגיש טוב והבאת אותו למיון, לכתחילה אתם פטורים מתשלום בחניון ביה"ח עצמו.
שוב אני כותבת אין חניון בשער שממנו נכנסתי שהוא קרוב למחלקה בא אני מטופלת.אם היה חניון לא קשור כמה עולה הייתי נכנסת לחניון.

למעלה