צהריים טובים לכולם

dafgol

New member
אני הכנתי מאפיינס עם בר ../images/Emo26.gif

מקלחת ארוכה את עושה....מאתמול...מסרו לך שצלצלנו? ברי בירך את לירון ויובלי דרשה לשמוע שרז אוהב אותה
חוצה מזה אני עוד קצת בהלם....את יודעת על מה....

אני כאן..... היום היה ממממש כייף

בכיתתי הגיעו 8 תלמידים סה"כ!!!! היה מויייייייייייייייייייייייייייי כיייייייייייייייף!!!! ירבו ימים כאלה!!!! דנייי

S r 35

New member
תגידו, מה זה הקור הזה ../images/Emo5.gif

אני יושבת כאן עם מזגן עובד בפול. עטופה בסוודר חם, וכל-כך קררררררר. עוד מעט אני צריכה לאסוף את ניר מחבר - ואין לי חשק להוציא את האף החוצה, מה עוד שאני צריכה לקחת איתי גם את רון וזו לא חוייה מלבבת. היום הראשון לשנה החדשה עבר באופן רגיל ביותר: עבודה, בית - הייתי אמורה לקחת את רון לחוג, אבל היה כל-כך קר, אני כל-כך עייפה ורון כל-כך "הפוך" (נכנס למצב של דווקא - הצלחתי להרגיע אותו רק עם טלוויזיה: עכשיו הוא יושב וצופה ב"הופ") שוויתרתי. מתאים לי להיכנס מתחת לפוך ולא לצאת עד הבוקר (הייתי מתה). לפחות יש לי מרק חם לארוחת הערב שיהיה לכולם ערב נעים (לא מצליחה להעלות אייקונים - כאן היה צריך להופיע חיבוק)

LANIT1

New member
מה זה קור מקפיא../images/Emo113.gifשירד כבר גשם../images/Emo188.gif

אני פה

היה לי ימים של עומס כך שלא נכנסתי בכלל בקשר לקור זה באמת מוגזם אבל אין מה לעשות רק לקנות חימום או ללבוש משהו טוב

frige

New member
גם אני הכנתי מטעמים במטבח היום

אז היו סינרולים עם נוטלה X 2, למה כל דבר כפול 2, כי את אותו הדבר נתתי גם לשכנה שלי שילדה ביום שבת שיהיה לה טעים ונעים.

frige

New member
אז מה היה לנו

תנור חם, 60 סינרולים, 6 פיצות. וחברים שבאו לחסל את הכל...

LANIT1

New member
אירחת חברים שריתוש כל הכבוד לך

איזה דברים נראים סוף הדרך.. מה שלומך שרית ?? תכנסי למסנג'ר לפעמים ... גם זמרת גם אופה פשוט אלופה

frige

New member
../images/Emo51.gifאניטה../images/Emo24.gif

איך אצלכם? מזמן לא השתמענו.

למעלה