צהרים טובים לחברות וחברים....

dafgol

New member
צהריים טובים

אספתי את בר מהגן והוא בא איתי לחתום בלשכה... עוד מעט ניסע להביא את רזי. אניטוש שכחתי לספר לך שעשיתי בשישי את הפשטידת תירס.......חייבת לספר לך שבשישי בערב כבר לא היה לה זכר....גולן "קרע" לה את הצורה, היום אני מכינה את הפשטידת פטריות. בזכותך ובשכות עדן
פעם ראשונה בחיי שעשיתי פשטידה....הגיע הזמן בגיל 37 לא ? אז אני מוכנה עכשיו לקבל מתכונים לעוד פשטידות קלות....מצא חן בעיני ...חחחחחחחחחחחחחחח

כל הכבוד לך דפנה

באמת הגיע זמן. חבל רק שלא טעמנו ממנה
אבל עשיתן לי חשק עם פשטידת תירס.עשיתי כל מיני ותירס עוד לא למרות שהיה לי גם מתכון בבית אז עכשיו אני צריכה למצוא את המתכון בפורום ולהכין.אולי מחר. מי באה לאכול?

אלה - קודם אנחנו רוצות לראות את זיו

פנייך, מזמן לא ראינו אתכן. דפנה - סוף סוף בשעה טובה ומוצלחת, התמונות של רז תיכף יועברו למייל שלך. ותדעי לך שיש בנו הרצון לטעום מהפשטידות שלך. ביום שישי יש לי אורחים ואני מתכוונת להכין את שתי הפשטידות הנ"ל, נראה איך הן יצאו.

טוב אז את שוב צריכה לפנות לשכנה שלך

אני אמרתי לה לא פעם אחת שהיא או אתן יוצאות לגן משחקים אז תרימו טלפון .אבל אין קול ואין מענה.. אז דפנה תכיני פשטידה ואנחנו מחכות לטלפון

dafgol

New member
האלו האלו....את לא יכולת להגיע

כשהלכנו למגרש , נסעת לחיפה....לא להאשים אותי סתם. ולגביי הפשטידה...תנו לי עוד קצת זמן להשתבח...פעם שניה בחיים שלי שפישטדתי.....

באותו יום במקרה לא יכולתי

אבל תמיד יש יום חדש. ואם גולן חיסל הכל אני בטוחה שיצא לך מספיק טוב שגם אנחנו יכולות לעשות טעימה קטנה. כל זאת ועוד שאני מקווה שאני לא אגיע בזמן הקרוב לבית חולים, כי כל הלילה לא ישנתי עם ..כנראה צירים.. עכשיו בלחץ מכינה תיק לידה, כי ממש לא חשבתי על זה עד עכשיו.ומדברת עם "כבודו" שיחכה עוד קצת- עדיין מוקדם לו.ו..אני בלחץץץ

LANIT1

New member
אזור תעשיה מגדל העמק

המקום עובר לקסריה זמני עוד חצי שנה אולי יותר. חצי משרה...

למעלה