צוהוריים טובים אחים\יות שלי

ohad 19

New member
צוהוריים טובים אחים\יות שלי../images/Emo45.gif

יש לי שאלה....האם תוכלי להמליץ לי על שירי רגאיי אני מיתכונן לצאת עם משהי סטלנית....ובגלל שאני חדש אני רוצה לדעת מה אתם ממליצים לי... שלכם

gala Bap

New member
יש לך פה שרשור של שירי ראגיי

נסה אותם. וחוץ מזה, אם תגיד לה הרבה פעמים שהיא סטלנית היא תצחק לך בפנים. זה לא מרשים בשיט :)

gala Bap

New member
אני אישה אחי ..

ותחפש בעמודים הקודמים.. כשף העלתה מלא שירים .

gala Bap

New member
ובכל אופן, קצת שירים בשבילך

israel vibration - new wave israel vibration - perfect love and understanding אמממ, תמצא קצת של sizzla.. של משפחת מארלי - זיגי, דמאין, והאבא הדגול. וואלה לא יודעת יש כל כך הרבה ראגיי טוב. אה, והתקווה 6 זה כיף. התקווה 6- Babylon התקווה 6 - אט אט התקווה 6- ZOO התקווה 6 - אפגוש את אלוהים

ohad 19

New member
וואלה חמודה סוריי../images/Emo163.gif

וואלה חמודה סוריי...

חח איזה מצחיק--

לפני שנתיים בערך צבעתי ת'אולסטאר שלי בדיוק ככה! (ירוק-צהוב-אדום) והוספתי לסולייה (השטח הלבן שרואים) גם ירוק צהוב אדום ועד היום אפשר לראות ת'סוליות של האולסטארים שלי צבועים ככה חח.. וואלה יש לי גם דר' מרטין צבועים דומה--- יאללה צחוקים!!!! וכל הכבוד על הדגל ג'מייקה- זה לא עשיתי =) יצא להך מהמם!!!!!!!!! יום מוצלח -כשף!

Dtiup

New member
נחמד לאלה.

טיפ שלי אחי. קנה החנות ציוד אומנות חומר נוזלי שנקרא טקסטיל מדיום,ערבב אותו עם צבע אקריליק.. למשל אדום. ואז תצבע את הנעל בחלק האדום.. תייבש עם פן ותעשה 2 שכבות ככה.. ואז מה שיצא לך לא ירד בכביסה.. כמו מה שהכנתי למשל..

K C

New member
Israel Vibration - I'll Go Through

The Congos - Sodom And Gomorrow Lms - Never The Melodians - Rivers of Babylon

למעלה