צוות המשא ומתן

שי ק

New member
צוות המשא ומתן

או שמא צריך לקרוא לו מראש צוות המתן ומתן, ובכן ידידנו חתן פרס הנובל שמעון פ. לא מרוצה מהצוות שמונה ע"י ראש הממשלה, על פי שר החוץ יש למנות לתפקיד אנשים מוכשרים ומנוסים שכבר הוכיחו עצמם, כמו למשל אורי סביר, יאיר הירשפלד, אבי גיל, ולראיה הם כבר הצליחו בעבר בשורת ההסכמים המבריקים של אוסלו, קהיר , טאבה. בנתיים הישמאלים מפגיזים בדרום, מפוצצים במרכז, ויורים על הבירה, אין ספק גם ההסכמים ה"טקטים" של פואד-שרון עם המחבל רג´וב מוכיחים את עצמם. תושבי גילה כבר פנו לאולמרט שיעניקו לו אזרחות של כבוד, מייד אחרי שיקבל את הפרס על חילוצו המהיר של מדחת יוסוף.

אז למי כבודו מתכוון להצביע?

עד כמה שאני יודע כך לא הולכת להתמודד. אז מה נשאר?

יואל123

New member
נגיע לגשר ואז נעבור.

אולי תהיה התארגנות של גורמי ימין אמיתיים.

שי ק

New member
מה הקשר ל"מולדת" ?

איפה בכלל מוזכר בדברים שלי ענין מפלגתי? כל מי שחבר בממשלה הזו כולל סיעת האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו, אחראי למחדל הנוראי שבמדיניותה, ובראש ובראשונה ראש הממשלה שלנו, שטס ללקק למר בוש הצעיר. לפעמים נדמה לי שמרוב דיבורים על מפלגה כזו או אחרת פרחה ברחה לה האידאולוגיה . בישראל 2001, מפלגה זו לא אידאולוגיה, אחרת האדונים שטרית ולנדאו לא היו יכולים להיות חברים באותה מפלגה מבחינה מדינית, או שרון וליבני מבחינה כלכלית. מפלגה בישראל זה מקום דרכו מגיעים לשררה, וכל השאר לא חשוב. לגבי מולדת, (או תנועת נאמני א"י ע"ש זאבי או משהו דומה) טענת שההבדל בינה לבין הליכוד זה שהמפלגה שלך יותר "ריאלית". לדעתי זה שנוי במחלוקת, ראלי בעינך אינו אומר שזה אכן כך. האם ריאליזם פרושו אופרטוניזם? האם רק בגלל שהשמאל הוליך אותנו לאסון אוסלו, אנחנו צריכים לאמץ השקפה זו, כולל תמיכה במדינה פלשתינאית ממערב לירדן, כדבר שהוא הכרחי או ראלי? המסקנה הריאלית היחידה שמתבססת על עובדות ונסיון , היא שאין שום סיכוי להגיע להסדר עם הפלשתינאים עד שיחול שינוי בהלך המחשבה וההתנהגות שלהם. עד אז כל חתימה על הסכם איתם שווה כקליפת השום. בענין הטרנספר עצמו, אני מוצא ברעיון נימוקים רבים שהופכים אותו ל"ראלי" בכל מקרה הרבה יותר מאשר רעיונות מופרכים כמו מדינה פלשתינאית, אוטונומיה מפורזת, הפרדה חד-צדדית ומדינת כל אזרחיה. לצערי, אני חושב שמצביעי מולדת עצמם לא ממש מאמינים ברעיון הטרנספר, אלא עשו זאת רק כאופציה שפויה שהיא הצבעת מחאה כנגד רפיסות הליכוד בשנים האחרונות.

למעלה