ציטוט מאליס

שוKולד

New member
ציטוט מאליס

"מה הטעם לחזור על כל החומר הזה, קטע אותה הצב-לא-צב אם את לא מסבירה אותו תוך כדי כך ? זה הדבר הכי מביך ששמעתי בחיי!" מה אתם אומרים ? החיים שלנו חוזרים על עצמם שוב ושוב ושוב, מה הטעם אם אתמול נראה בדיוק כמו היום ויראה כמו מחר, אם אין שינויים באמצע, אם לא עושים משהו לשבור את השגרה .

Druyanizem

New member
הטעם הוא התקווה

שאולי מחר יהיה שונה מאתמול. אולי מחר יהיה היום שישבור את השגרה לעולמים. כן אני אופטימי... אבל לא נורא... זה יכול לקרות!

שוKולד

New member
האם זה תלוי בנו ?

אם אנחנו נשנה משהו ב"היום" שלנו, האם משהו ישתנה באיך שיראה המחר ?

Druyanizem

New member
ברור!

הרי ככה העולם עובד. מה שאנחנו עושים היום, ישפיע על המחר שלנו.... חוק פיזיקלי בסיסי.

שוKולד

New member
לא בהכרח.

אם אני אעשה היום בדיוק את אותם הדברים שעשיתי אתמול בלי לשנות כלום, אז המחר שלי יראה בדיוק כמו היום - ללא שינוי. אבל אם אני אשנה משהו, אפילו משהו קטן - את סדר הפעולות שלי במקלחת למשל. אולי משהו ישתנה. אולי אני אגלה משהו חדש ויגרום לי להבין הרבה דברים אחרים ? ואולי לא

Druyanizem

New member
זו בדיוק הנקודה...

את תשני משהו... אם תעשי בדיוק את אותן סדר פעולות גם יכול להיות שתראי משהו חדש כי משהו לא היה כמו אתמול... דטרמינציה! אבל לדעתי, צריך להתמודד עם כל יום בנפרד... גם זה דיי מעמיס...

byron

New member
שיגרה?

בכל יום יש משהו שונה, העניין הוא אם יש לי את הכח שדרוש כדי לחפש אותו. זה כמו משחק, אבל החיים שוחקים אותי ואין לי כח לשחק. ואז יום אחד יורד שלג.... ואני מטייל בלילה עם חברה שלי בשלג, והיא מתפאלת מהשלג ואני מתחיל לא לסמפט את השלג, ופתאום קולט שנהייתי הורים שלי, ושחברה שלי נשארה איפה שאני רוצה להיות ואני מקנא בה על זה, ואח"כ יומיים אני הולך ומתפעל מדברים והכל חדש כל יום, ואז שוב הכל חוזר לחדגוניות. החיים לא חוזרים על עצמם, רק הראיה שלנו נהייתה כמו דרך משקפיים מקטבות שמראות לנו את אותם דברים רגילים

byron

New member
שונים שונים....

כמו אתמול שמש והיום שמש. כי אם מסתכלים על זה שלא דרך "מסנן השיגרה" אז כל יום שמש שונה מקודמו. ואולי יש בי יותר מידי רומנטיות אבל לא ראיתי שתי שקיעות שמש דומות. היום שונה כמו התחושה הפנימית שלך. ואם אנחנו מגיעים בתחושה חד-גונית יהיה קשה ליום להפתיע אותנו. יש ימים שאני קם ומרגיש שהיום יהיה מיוחד. והוא מיוחד רק בגלל ההרגשה הזו, לא יותר מכל יום אחר בו אני לא מרגיש ככה.

shonshon5

New member
ציטוט שצוטט בגלגל"צ אתמול

פעם הייתי ילד קטן הלכתי לבד כל בוקר לגן שרתי על יונתן ונבחן פעם הייתי ילד קטן והגננת אמרה לי כל יום כשתגדל יבוא שלום חלפה שנה ועוד שנה ושום דבר לא השתנה פעם הייתי ילד טוב טוב למדתי לקרוא למדתי לכתוב בית ציירתי, שמש צהוב פעם הייתי ילד טוב טוב והמורה אז אמרה לי כל יום כשתגדל יבוא שלום חלפה שנה ועוד שנה ושום דבר לא השתנה ועוד שנה, ועוד שנה, ועוד שנה... כל זה קרה, קרה לי מזמן כבר יש לי בבית ילד קטן שר לי על יונתן ונבחן יש לי בבית ילד קטן וגם אני מספר לו כל יום כשתגדל יבוא שלום אולי הכל יהיה שונה אם נשתנה, אם נשנה. ציטוט מאריאל זילבר את מתי כספי. שיר, כמה פשוט - ככה נכון. וזה הזמן לישון. בואנס נוצ'ס.

למעלה