ציפוי קיר בלבנים דקורטיביות.

• פותח הנושא u m h
  • פורסם בתאריך

u m h

Member
אני מעוניין לצפות מחיצת קיר בגודל 1X2X0.2מ' בלבנים דקורטיביות.
מסיבות שונות לא ניתן כרגע להדביק את הלבנים ישירות על הקיר.
לכן חשבתי להדביק את הלבנים על לוח עץ או דיקט בגודל המתאים לקיר, ולהצמיד את הקונסטרוקציה לקיר בכמה ברגים .

מה דעתכם על פתרון כזה ?
באיזה דבק ניתן להדביק את הלבנים על העץ ?
באיזה חומר למלא את הפוגות ( במידה שאחליט להדביק במרווחים ) ?

רשר

Well-known member
מנהל
אני מעוניין לצפות מחיצת קיר בגודל 1X2X0.2מ' בלבנים דקורטיביות.
מסיבות שונות לא ניתן כרגע להדביק את הלבנים ישירות על הקיר.
לכן חשבתי להדביק את הלבנים על לוח עץ או דיקט בגודל המתאים לקיר, ולהצמיד את הקונסטרוקציה לקיר בכמה ברגים .

מה דעתכם על פתרון כזה ?
באיזה דבק ניתן להדביק את הלבנים על העץ ?
באיזה חומר למלא את הפוגות ( במידה שאחליט להדביק במרווחים ) ?
עץ אינו מתאים להדבקת אבן למרות שעם דבק גמיש במקצת זה נתן אך תמיד האבן לא מגיבה ללחות בעוד העץ זז ממנה,
לעץ מתאים טפט,
אפשר גם לבנים מטיח להצע טייח ולחרוץ בו מרווחים בגודל לבנים,

u m h

Member
אני שואל על פרוסות דקות, או על לבניים דקורטיבים גם מחומרים סינטטיים.

רשר

Well-known member
מנהל
אני שואל על פרוסות דקות, או על לבניים דקורטיבים גם מחומרים סינטטיים.
אולי אינך מודע לזיוף שבדבר - זה לעלום לא יהיה קיר לבנים, לכן לא משנה ממה ואיך תבצע אותו תמיד יראה כפי שהוא ולא לבנים
בקישור צילומים ובכולם רואים את האמת https://www.google.com/search?q=עמוד+לבנים&sxsrf=ALeKk006JwF7HdGImmQT6BXoKEyH8R1PEQ:1615155283013&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj7ppqnmp_vAhUPPuwKHZ1uAU4Q_AUoAXoECAoQAw&biw=1093&bih=500
אם לא הובן - אני בעד ציפוי קירות / עמודים בכל צורה שנראית למזמין (חיברתי להם הרבה וטרינות בלגי מפלדה)

u m h

Member
אולי אינך מודע לזיוף שבדבר - זה לעלום לא יהיה קיר לבנים, לכן לא משנה ממה ואיך תבצע אותו תמיד יראה כפי שהוא ולא לבנים
בקישור צילומים ובכולם רואים את האמת https://www.google.com/search?q=עמוד+לבנים&sxsrf=ALeKk006JwF7HdGImmQT6BXoKEyH8R1PEQ:1615155283013&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj7ppqnmp_vAhUPPuwKHZ1uAU4Q_AUoAXoECAoQAw&biw=1093&bih=500
אם לא הובן - אני בעד ציפוי קירות / עמודים בכל צורה שנראית למזמין (חיברתי להם הרבה וטרינות בלגי מפלדה)
תודה. לא התייחסת לעניין הפרוסות הדקות

למעלה