צלילה ראשונהה!!!!

Eftosh1

New member
צלילה ראשונהה!!!!

וואו הרגע קמתי משנת צהריים בה חלמתי את החלום הצלול הראשון והמדהים שלי!!! אני נכנסת לפורום כבר תקופה ארוכה, מסתכלת באתרים וקוראת על החלומות הצלולים ופתאום הוא הגיע! אני לא זוכרת בצורה מושלמת את מה שקרה, אני רק זוכרת שהידיעה שזה חלום פשוט הגיעה, התחלתי לעשות דברים שאני רוצה בלי התחשבות בהגיון נגיד רציתי להיכנס לרכב אז פשוט פתאום היו מפתחות על הדשא וגם אם הן לא התאימו לרכב כמובן שהוא התניע�� וניסיתי לקפוץ ועפתי עם האוטו בשמיים ושלטתי במזג אוויר!!! הרגשתי שהחלום ארוך בטירוף והיה יציב לאורך כל הזמן! לקראת הסוף החלטתי שאני רוצה ללכת לבקר את סבתא שלי זל, ונכנסתי למין מוסד כזה עם מדשאות ענקיות ובתים לבנים ויצאו משם כל מיני אנשים עם פנים רקובות, כאילן אנשים מתים. חיפשתי את הפנים שלה בין כולם ואחרי כדקה הבנתי שאני לא רוצה לראות אותה ככה והסיטואציה הפחידה אותי מדיי אז הסתובבתי עם הגב וביקשתי להתעורר מאישה שהייתה מולי. והתעוררתי. אני מוקסמת בטירוף, לא האמנתי שזה יקרה לי, חבל שאני לא זוכרת יותר פרטים. אני כן זוכרת שאין קשר בין קטע לקטע בחלום אלו מין קפיצות לא הגיוניות, אני זוכרת שהיה לי קשה לשלוט בהתנהגויות של אנשים כלפיי ואני זוכרת שבעיקר פשוט תירצתי דברים מצחיקים-״ אני יכולה לעוף כי הירח הוא עגול״! החלום היה חזק באמת...עשיתי כל כמה זמן בדיקות מציאות כי הרגשתי שזה לא הגיוני שאני יכולה לעשות מה שבא לי...ובאמת ראיתי מלא אצבעות ביד. מקווה לחלום עוד ולספר לכם בצורה יותר מסודרת��

וולפהרט

New member
מגניב!!!!

גם אני הייתי רוצה לטוס במכונית ולא יצא לי....
חצלול ראשון...... מדהים
בדרך כלל רק חושבים: "זה חלום! זה חלום! איזה מגניב! מה אני עושה?" והחלום נשבר
אז כל הכבוד!
תרגלי יומן חלומות בשביל לשפר את הזיכרון מחלומות
ולגבי אנשים בחלום, הם אף פעם לא משתפים פעולה, הם תמיד בשלהם.

למעלה