צעירים פעורים! עימדו דום!

צעירים פעורים! עימדו דום!

טוב >< צעירים מתים צהובים שכמותכם! דיון צבאי! לשמן רובים!!! ולעמוד למסדר! הקשב! דיון בהודעה הבאה בשירשור הזה!

דיון צבאי!

1.אפה לדעתכם אורי (אורי פעור חיחיחי) שירת (אם בכלל) בצבא? 2. אפה הכי מתאים לו לשרת? 3. איזה צבע כומתה הכי מתאים לו? יאללה יא שוקיסטים צאו מהשוק!

אני:]

לדעתי הוא שירת בגולני..חיחי..מתאים לו צנחנים או גולני..כומתה של תותחנים! דרדסים! חיחי

עונה

1.איפה לדעתכם אורי (אורי פעור חיחיחי) שירת (אם בכלל) בצבא? להקה צבאית ברור 2. אפה הכי מתאים לו לשרת?גלי צהל 3. איזה צבע כומתה הכי מתאים לו? יאללה יא שוקיסטים צאו מהשוק!ירוקה (נחל שולט)

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifעונה:p

1.אפה לדעתכם אורי שירת בצבא? אממ.. להקה צבאית 2.איפה הכי מתאים לו לשרת? אממ להקה צבאית^^ 3. איזה צבע כומתה הכי מתאים לו?
כתום
של פיקוד העורף.. סתם. לא יודעת

Nofar723

New member
:)

1.אפה לדעתכם אורי (אורי פעור חיחיחי) שירת (אם בכלל) בצבא? לא יודעת 2. אפה הכי מתאים לו לשרת? להקה צבאית 3. איזה צבע כומתה הכי מתאים לו? יאללה יא שוקיסטים צאו מהשוק!חום-גולני

KeReN 0R

New member
עונה../images/Emo195.gif

1.אפה לדעתכם אורי (אורי פעור חיחיחי) שירת (אם בכלל) בצבא?אני כמעט בטוחה שבחיל האוויר{עם רותם אבוהב} 2. איפה הכי מתאים לו לשרת?להקה צבאית או גלי צהל{הפסד שלהם...} 3. איזה צבע כומתה הכי מתאים לו? יאללה יא שוקיסטים צאו מהשוק!כל צבע מתאים לו

JULI4561

New member
חחח ואי קשה ...

1. תאטרון צה"ל [?] 2. תאטרון צה"ל [!] 3. לא יודעת מתאים לו הכול!!!

אממממ

1.אפה לדעתכם אורי (אורי פעור חיחיחי) שירת (אם בכלל) בצבא? בלהקה צבאית או משו כזה 2. אפה הכי מתאים לו לשרת? בלהקה צבאית
3. איזה צבע כומתה הכי מתאים לו? יאללה יא שוקיסטים צאו מהשוק! בצבע ירוק

m i r u s h i

New member
מממ..../images/Emo108.gif

1.לא יודעת P: 2.להקה צבאית[?] 3.לא יודעת,אבל מדים תמיד מחמיאים לו. [מדים,עוד 9 חודשים ו-9 ימים גם אני אלבש מדים.] וכדאי להוכיח את טענתי

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

1.איפה לדעתכם אורי (אורי פעור חיחיחי) שירת (אם בכלל) בצבא?לאדעת
2. איפה הכי מתאים לו לשרת? להקה צבאית מן הסתם
3. איזה צבע כומתה הכי מתאים לו? יאללה יא שוקיסטים צאו מהשוק! לאדעת

למעלה