צעצועים לילד בן שנה וחמש

צעצועים לילד בן שנה ו-5

יעל שלום, ברצוני לציין שיש לילד המון משחקים בינהם מגדל כוסות שהוא מאוד אוהב לשחק איתו, וגם מגדל מכוניות, כמו כן לגו של מגה בלוקס , כמו כן הטלפון של אלמו שהוא מאוד אוהב לשחק איתו בקיצור יש לילד כמעט הכל, והוא ילד שאוהב מאוד לצייר ולשחק במשחקים שצריך להכניס אליהם דברים, מה שאני מחפשת זה צעצוע שתורם להתפתחות השיכלית והמוטרית וגם שיעניין אותו לאורך זמן, האם יש לך רעיון לצעוע כזה, כי אני הפכתי עולמות ולא מצאתי שום דבר חדש שיכול לעניין אותו יותר ממה שכבר יש לו. תודה בכול אופן על התיחסותך עדי

צעצועים לילד בן שנה +5 חודש

יעל מגדל הכוסות הוא משחק נהדר בעני ויש לו אותו וכמו כן גם מגדל מכוניות שעוד יש לי מבני הגדול והוא מאוד אהב לשחק בזה אך היום זה כבר לא מעניין אותו והדבר היחד שהוא עושה איתם זה לזרוק אותם לריצפה ולשמוע את הקול שנוצר עקב כך. אולי הבעיה שלי היא שהוא חשוף ליותר מידי צעצועים ביחד ואני יודעת שצריך להוציא כל פעם קצת, אבל מכיוון שאין לי מקום ל"החביא" אותם הום מונחים באיחסונית גדולה בחדר והוא יכול לבחור מה שהוא רוצה ולפעמים מרוב משחקים הוא לא יודע מה הוא רוצה או שפשוט בגלל שהוא חשוף אליהם זה כבר לא מעניין אותו. בכול אופן תודה רבה

צעצועים לילד בן שנה וחמש

יש לי ילד בן שנה וחמישה חודשים וילד בן ארבע, הילד הקטן אוהב לשחק עם המשחקים בו משחק הילד הגדול, הקטן מאוד אוהב לציר, ולהכניס דברים לקופסאות, אני מחפשת צעצועים שיענינו אותו ויתרמו להתפתחותו יש לו כבר לגו, צעצעים שמכניסים אליהם צורות, צעצועי השחלה, מה עוד יכול לעניין אותו בגיל הזה, תודה!

למעלה