צער ויגון רב בכל מעוזי השמאל בארץ ובעולם לאחר ההודעה הרשמית על מות הצורר האיסלאמונאצי

סטילהוק1

Well-known member
צער ויגון רב בכל מעוזי השמאל בארץ ובעולם לאחר ההודעה הרשמית על מות הצורר האיסלאמונאצי. אל תתפלאו אם גם הפעם האנטישמים הנאצים באו"ם יורידו את הדגל באולם העצרת הכללית של הארגון הנאצי הזה לחצי התורן כמו אחרי השמדתו של הקצב מטהרן האיסלאמונאצי החלאתי ראיסי ע"י כוח עליון. בקרוב גוטרש, חאן ונאווף, שאני מקווה שמותם של שלושת האנטישמים הנאצים והאיסלאמונאצים האלה יהיה בסבל רב לשלושתם.

certified.woke

Well-known member
צער ויגון רב בכל מעוזי השמאל בארץ ובעולם לאחר ההודעה הרשמית על מות הצורר האיסלאמונאצי. אל תתפלאו אם גם הפעם האנטישמים הנאצים באו"ם יורידו את הדגל באולם העצרת הכללית של הארגון הנאצי הזה לחצי התורן כמו אחרי השמדתו של הקצב מטהרן האיסלאמונאצי החלאתי ראיסי ע"י כוח עליון. בקרוב גוטרש, חאן ונאווף, שאני מקווה שמותם של שלושת האנטישמים הנאצים והאיסלאמונאצים האלה יהיה בסבל רב לשלושתם.
אידיוט

The Real Big Joe

Well-known member
מטומטם מוכה שנאה. שלא יהיה רגע של נחת בחיים שלך.

The Real Big Joe

Well-known member
שלא יהיה רגע נחת בחיים שלך שמאלני בוגד נאלח בשירות קטאר הנאצית ואיראן.
בינתיים למי שאין נחת, זה אתה והצרבת שהרס שמפעפע בך גורם. השנאה ממרת את החיים וזה עונשו של מטורף כמוך.
מה יש, טיפש? אי אפשר לחגוג את מותו של נסראללה בלי להקיא סילונות שנאה על בני עמך? הסיפוק הפרוורטי שלך בא לא משנאת האויב אלא משנאת היהודים?

סטילהוק1

Well-known member
בינתיים למי שאין נחת, זה אתה והצרבת שהרס שמפעפע בך גורם. השנאה ממרת את החיים וזה עונשו של מטורף כמוך.
מה יש, טיפש? אי אפשר לחגוג את מותו של נסראללה בלי להקיא סילונות שנאה על בני עמך? הסיפוק הפרוורטי שלך בא לא משנאת האויב אלא משנאת היהודים?
אומר השמאלני האוטו-אנטישמי שונא ישראל הבוגד בשירות קטאר הנאצית ואיראן.

ortodox

Member
כשאני רואה את המונח " איסלמונאצי", אני מנחש שיש לנו כאן עוד מאזין אדוק של יורם שפטל ומסותיו בערוץ השיטנה המקומי "גלי ישראל". זה הזמן לעבור הלאה ולהפטיר אנחת השתתפות בצער על הדרך.

רוב הזמן נח

Well-known member
כשאני רואה את המונח " איסלמונאצי", אני מנחש שיש לנו כאן עוד מאזין אדוק של יורם שפטל ומסותיו בערוץ השיטנה המקומי "גלי ישראל". זה הזמן לעבור הלאה ולהפטיר אנחת השתתפות בצער על הדרך.
מזמן לא הקשבתי לשפטל. גלי ישראל אמרת? ..

רוב הזמן נח

Well-known member
החצי דמנטי צריך להיות שמח שהכלב מת.
אבל הסמרטוט הזה לא רוצה להגיב נגד הטרור כי הוא לא רוצה שהמצב יסלים למלחמה רחבה יותר. כאילו הוא רוצה להשאר לא מעורב, הסמרטוט.
אולי אפילו ימצא כמה "חפים מפשע" שנהרגו בהפצצה בשביל שיוכל להוציא סוג של גינוי.

סטילהוק1

Well-known member
אני לא צריך את שפטל הנתעב שסינגר על פושע מלחמה נאצי בכדי לקרוא לילד בשמו אויל משריש שמאלני.

למעלה