צפון איטליה במרץ

koganzon

New member
צפון איטליה במרץ

שלום, מבקש חוו"ד לגבי כדאיות תכנון נופש בחודש מרץ למשך 5 ימים למאים , נחיתה והמראה ממילאנו.
הרכב של זוג + 2 (8,10).
אין עדיין תכנון , ומעולם לא ביקרתי באיטליה , פשוט מבקש לדעת אם התקופה בעייתית או שאין מניעה.

תודה

koganzon

New member
אני יכול לסיק מכך.......

שאם הטיול אמור להיות עם שתי בנותיי (8,10) ואני לא בטוח כמה תמשך ההתעניינות שלהם בערים לא מומלץ לתכנן לתקופה זו (חופשת פורים בבתי הספר) ?
&nbsp
תודה

לדעתי לא. פורים זה אמצע מרץ, נכון? זה עדיין לא אביב

עוד אין פריחה, ספק אם בתי מלון ומסעדות פתוחים. אפשר לעשות שם סיבוב אולי אם יש יום יפה אבל לקבוע לינה שם מראש? לא, אני לא הייתי עושה זאת. מהפסחא עד אולי תחילת אוקטובר, כן. לא לפני כן.

ואני גם יכולה לדווח ששהיתי באיטליה לפני 3 חודשים וחצי

בשליש הראשון של מרץ. זה היה בפירנצה ובפרוג'ה, דרומית לאגמים ועם טמפרטורות ממוצעות גבוהות יותר. ובכל התקופה הזאת לא עלתה הטמפרטורה הזאת על 10 מעלות והיו ימים שירדה ל-7 ול-5. עם גשם שכמעט לא פסק מדי יום.
זה לא זמן לאגמים. שוב, אם לנים במקום כמו ורונה או מנטובה ויש יום יפה ואפשר לבקר, כן. אבל לא הייתי נוסעת לאגמים לכמה ימים במרץ. צריך אכן להתאים את אופי הטיול לעונה.

משפחה עם ילדים מרץ

חודש מרץ הוא חודש מעבר.
ערים הכי טוב
טבע וכפרים תלוי במזג האוויר
אם כבר מרץ וצפון איטליה עדיף בסוף החודש, אז סיכוי טוב שפארק גארדלנד יהיה פתוח (השנה נפתר כבר ב 24.03.
הכי טוב עם יש לכם 5 ימים, זה להתמקם במלון אחד, עדיף בתור עיר כמו ורונה, ומשם לצאת לטיולי כוכב בהתאם למזג האוויר באזור.
ואם בכל זאת אתם מבקשים אזור אגם גארדה:
כפרי נופש בתאריכים האלה ברובם סגורים. אפשר אבל למצוא מלונות טובים פתוחים.

חלופה נוספת היא ממילאנו ליסוע דרומה לטוסקנה ולמצוא וילה נחמדה - בוודאות יש פתוחות. בריכה אני מניח פחות יהיה רלוונטי.

koganzon

New member
הלו"ז הוא חופשת פורים בבתי הספר

לכן התאריכים האפשריים מבחינתי הם מ 8 במרץ או מ 9 במרץ וחזרה ב 13, נחיתה והמראה חזרה ממילאנו. בהרכב הכולל 2 בנות בנות 8 ו 10.
אני מבין שהתקופה בעייתית אבל תלוי בלוח החופשות.
מה המלצתך ?
&nbsp
תודה

למעלה