צרותיי צרותיי

עייפות

New member
צרותיי צרותיי

היי, שוב אני... פעם בשבוע חזרתי עם כל הצרות שבעולם. ומה קרה לי השבוע? אממ... נראה... העיפו אותי מהתפקיד. טוב, לפחות הם עשו את זה כאילו העיפו אותי, אני ביקשתי לעזוב מזמן כי לא הסתדרתי... פשוט המקום ש*הייתי* בו הוא די מאוד יוקרתי ולא רצו להראות שמישהו מרצונו עוזב... במיוחד לפני קורס מדריכים. כל הקטע הזה היה די מסריח (אמרו לי שקרים, סילפו דברים, ז**נו לי ת´שכל), מה שגרם לי לאיזו התמוטטות בכי אצל הקב"נית. הדבר שהכי כאב לי בלעזוב, זה שלא הציעו לי תפקידים טובים בכלל ואמרו שאני הולך לעשות מה ש*הם* רוצים ולא מה שאני רוצה... נראה להם באמת. אבל הסיפור לא נגמר בכלל ועוד יש נקודת אור אחת. התפקיד היחיד שרציתי - פנוי. אבל רק ביום ראשון אני אדע אם אני אוכל ללכת לראיון בשבילו ויש סכנה שאם אני לא אתקבל אז אני אתקע באיזה מקום כמו האפסנאות... אבל אני לא הולך לשבת בשקט. אני אעשה להם גיהנום אם אני אצטרך... THE BATTE HAS JUST BEGUN! :)

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
בהצלחה גם מאיתנו...

אתה נשמע מאד נחוש, עייפות יקר, להגיע לתפקיד שאותו אתה רוצה.. אנחנו מקווים- שכשם שקיבלת העברה מהתפקיד הנוכחי, כפי שרצית, כך תגיע לתפקיד שאתה רוצה כעת.. חבל שהכל נעשה תוך כדי פגיעה בך ושקרים.. אנחנו מקווים שהכל יסתדר לטובה מהר מהר.. ומחכים כמובן לעדכונים שלך.. איתך תמיד..

למעלה