צריך המלצות! כמה לא צפוי...

Omer Kun

New member
צריך המלצות! כמה לא צפוי...

המממ... אני מחפש המלצות ללהקות שיש להם מוזיקה טובה, רוק פופ בעיקר, אבל לא חובה... כל דבר שיהיה מיוחד ויגוון לי קצת יהיה טוב... העיקר לא משהו שאני מכיר כי כבר בא לי להקיא :) אה, ורצוי שהסולנית תהיה נקבה. אה, ונא להמנע מלהמליץ לי על להקות פופ רוק סטייל ויזואל קיי (נו, הלהקות בנים האלה שמתלבשים בצורה... מיוחדת P:) מהסיבה הפשוטה שכבר ניסיתי לשמוע מלא כאלה, וכולם נשמעים לי פשוט אותו הדבר. קיצר, זה לא מה שאני מחפש P: תודה D: אני מקווה שמישהו ישים לב להודעה הזאת ._. הפורום התחיל להעלות ניחוחות של ריקבון XD

nadav1232

New member
yay~ XD

עשיתי חיפוש גדול בכל ויקיפדיה~ (אל תתייחס אם זה להקות שאתה מכיר, אני פשוט ארשום פה הכל XD) Do As Infinity day after tomorrow Ikimono Gakari the brilliant green HIGH and MIGHTY COLOR Superfly (זאת להקה די מתחילה והסולנית שרה פופ/רוק עם מוזיקת שנות ה - 60/80 אבל אני אוהב) Nakanomori BAND JUDY AND MARY GO!GO!7188 Hearts Grow MARIA A LUNCH AJICO Arinco Gang CLAN KEY CORE OF SOUL GOLLBETTY Hysteric Blue Jyukai KILLERS Ling tosite sigure Maximum The Hormone Mean Machine Nichika

nadav1232

New member
המשך~

chatmonchy ZONE Spin Aqua Swinging Popsicle THYME TsuShiMaMiRe Whiteberry Zwei animo ketchup mania babamania fra-foa moumoon muramasa midnightPumpkin מקווה שעזרתי ^^

למעלה