צריך המלצות למקומות מגניבים בלונדון

DecayCell

New member
צריך המלצות למקומות מגניבים בלונדון

כל דבר - חנויות ספרים טובות, חנויות דיסקים (למרות שאת הטעם המפוקפק שלי וירג'ין תוכל למלא בקלות...), חנויות ביגוד אלטרנטיבי, אם יש שם משהו כמו הפוך אצלנו זה גם מגניב... כל דבר יתקבל בברכה.

Nimst

New member
חנות ספרים

רשת חנויות, יותר נכון Books etc.
מעלה זכרונות.. איך ישבתי ביום גשום באחד הסניפים שלהם ליד החלון, עם ספר טוב וקפה טוב (כן, קפה, לא תה. אל תסתכלו עליי ככה). רוצה לחזור. אוף. (כל הודעה שלי כאן הולכת להסתיים ככה?)

aniviel

New member
אוהב קולנוע?

אם כן אז אני יכולה להמליץ על חנות הקולנוע (The Cinema Store). אין לי את הכתובת שלה אבל זה בטח לא בעיה להשיג כי היא דיי מפורסמת. היא מאוד קרובה לLeicester Square, אפשר להגיד שהיא בין כיכר לייסטר (ככה כותבים את זה בעברית?! חח) לConvent Garden (
). קצת קשה להסביר אבל אני בטוחה שאם תחפש ותשאל שם לא תהיה לך בעיה להגיע אליה
זו חנות עם מוצרים ומלא דברים הקשורים לסרטים ויש עוד חנות מחוברת לידה של ספרים, המון פעמים מגיעים לשם סופרים מפורסמים וחותמים על הספרים שלהם. לי היה מזל ויצא לי לתפוס את אחד השחקנים משר הטבעות בדיוק חותם שם על הספר שלו
בקשר לביגוד אלטרנטיבי, אני לא בטוחה שאני יודעת למה אתה מתכוון אבל אני חושבת שזה בכיוון של Camden Town. שוק קמדן הוא חבל על הזמן מבחינת בגדים יוצאי דופן, והחנות האהובה עלי שם כי היא הכי גדולה ומיוחדת - Cyber Dog.

TheSegal

New member
הוא אדיר !!! אני אוהבת אותו מאז ש

ראיתי אותו בג'יימס בונד !!!!

Rivendell

New member
המלצות

ספרים: הכי טוב - Charing cross. הרחוב מלא חנויות יד שניה נפלאות, שווה ללכת לשם רק בשביל הריח והתחושה של ספרים ישנים
. לפני כן כדאי גם לקרוא את הספר "צ'רינג קרוס 84" של הלן האנף
. הוא קצרצר ונפלא.
עוד חנות מצויינת אם אתה בענייני מד"ב ופנטזיה - Forbidden planet בניו אוקספורד. שלוש קומות ענקיות של מד"ב ופנטזיה - ספרים, סרטים, תלבושות... כל מה שאפשר לחלום עליו.
לגבי דיסקים - אני זוכרת במעורפל חנות מדהימה ליד פיקדילי. אני לא זוכרת את השם המדויק (HMV?), רק שהיא פשוט ענקית, עם מבחר מדהים. יש להם גם סרטי DVD ווידאו.
בגדים - בקמדן טאון היו חנויות מדהימות לבגדי רטרו ויד שניה. דברים מאוד מיוחדים. כמובן, כל ההמלצות שלי הן מניסיון אישי, ובכל זאת לא הייתי כמה שנים - אבל שווה לבדוק את זה! נסיעה טובה

aniviel

New member
בפיקדילי...

יש 3 חנויות דיסקים ענקיות. Virgin, מולה יש את HMV שאותה אני הכי אוהבת ויש כמובן גם את Tower Records... הן כולן של 3 קומות

כרמלה2

New member
ברכות לפורום החדש../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif../images/Emo20.gif

דרך צ'רינג קרוס 84 יופי של ספר. תודה שהזכרת לי אותו. הולכת לספרייה לקרוא אותו שוב. יש גם חנות שמוכרת מוצרים לאנשים שמאליים. יש להם שעון שמסתובב לכיון הפוך מכיוון השעון הרגיל וגם הספרות הן בכיוון הפוך.

DukiMan

New member
אם כבר שעון שמסתובב אחורה

אז ב Kings Road בצ'לסי, אחרי הליכה של כחצי שעה מ Sloane Square לכיוון דר-מע יש את החנות המקורית של מעצבת האופנה ויויאן ווסטווד. החנות עדיין קיימת היום, אבל לא שווה הרבה למי שלא מכיר את הערך ההיסטורי שלה - שם נהגתה, נוסדה והוקמה ה- Sex Pistols. בסוף שנות ה-70 מכרו שם בגדי עור ואביזרי פאנק וסאדו-מאזו. היום מוכרים שם בגדים יקרים מאוד מאוד
בכל מקרה בחזית החנות יש שעון מחוגים שרץ אחורה בצורה מטורפת, והוא אמור לספור את הזמן עד סוף העולם

למעלה