צריך הצעה לדבי מחשב נייד

• פותח הנושא lh3
  • פורסם בתאריך

lh3

New member
צריך הצעה לדבי מחשב נייד

קניתי מחשב נייד AMILO M7405 Fujitsu Siemens לאחר חודש של עבודה יתגלתה בעיה עם הלוח אם שהיה צריך להחליף אותו אני כמובן לא הסכמתי שלאחר חודש מחשב כזה יוחלף לו לוח אם. היום קבלתי תשובה שהם מוכנים להחליף את המחשב תמורת סכום של 250 דולר ממש לא מעט כסף הוא טען שזה מחשב יותר טוב אבל מבדיקה קצרה שעשיתי הוא נראה הרבה יותר חלש הדגם שלו הוא Fujitsu - Siemens AMILO M7440G מה אתם אומרים אני טועה? כן כדאי להחליף? אני קצת מבלבל מהסיפור אז אשמח לעזרתכם

Ice Age

New member
הצעה לדבי

תראה, מבחינת האחריות הוא צריך לדאוג שהמחשב שלך יעבוד כראוי, הוא לא חייב להחליף את כל המחשב בגלל בעיה בלוח. כך שלא הייתי הופך שולחנות בשביל זה, אם בסופו של דבר המחשב תקין. לגבי שדרוג, תעשה חשבון לבד אם זה משתלם. ההבדלים אמורים להיות קטנים בין שני הדגמים, ולא נראה לי שהייתי שם 1000 ש"ח בשביל לשדרג.

lh3

New member
לדבי = לגבי אני יהיה מוכן לשלם...

אם השדרוג הזה יהיה שווה אבל לא נראה לי שהמחשב שהוא מציע יותר טוב ממה שקניתי תוכלו להתיחס לנתונים של המחשב ולעזור לי להחליט

Ice Age

New member
כן, הבנתי את זה. ד"ש לדבי ../images/Emo8.gif

תן לנו את המפרט של שניהם וננסה לעזור.

lh3

New member
בבקשה

זה של ה7405 שקבלתי מעבד Intel Dothan Pentium M 735 Centrino 1.7GHz 2MB Cache זיכרון 512MB DDR עד 2GB soDIMM מסך 15" XGA 1024x768 דיסק 60GB כרטיס מסך Intel 855GME 3D עד 64MB כונן צורבdual layer DVDRW פנימי - צורב די וי די מודם 56K V.90 וכרטיס רשת 10/100 מובנים רשת אלחוטי Intel® PRO/Wireless 2200b/g 3 יציאות USB 2.0 יציאת FireWire + S-Video TV קורא זיכרון SD/MS/MMC/mspro Flash סוללת 4400mAH Li-Ion כ-3 שעות משקל 2.75Kg מערכת הפעלה Windows XP Home אחריות לשנה במעבדות Fujitsu Siemens וזה ה7440 מה שהוא מציע ממקום מעבד Intel® Pentium M 725 (Dothan 1.6GHz 2M) מסך 15.1" XGA GLARE 1024x768 זיכרון 512MB DDR (2x256MB) נתן הרחבה עד 1GB Intel Graphic Accelerator 900 up to 128MB דיסקSATA 80GB קורא כרטיסי זיכרון למצלמות 4 in 1 flash card port SD/MS/MMC/MSPRO כונן צורבDVDRW dual layer יציאת טלוויזיה TV-Out כרטיס רשת אלחוטי Intel Pro/Wireless 2200b/g 56k כרטיס קול עם יציאות לרמקולים ולמיקרופון חיצוני מודם 56K V.90 וכרטיס רשת 10/100 מובנים 3 יציאות USB2.0 יציאה דיגיטאלית FireWire IEEE 1394 סוללת Li-Ion 4400mAH מחזיקה כ-3 שעות בהתאם לשימוש משקל 2.75Kg מערכת הפעלה Windows XP Home אחריות לשנה במעבדות Fujitsu Siemens

Ice Age

New member
לי נראה ככה:

בחדש המעבד פחות טוב, הכרטיס מסך קצת יותר טוב (אבל לא ממש יהיה מורגש), וה-HD יותר גדול ומהיר. בקיצור, כמו שאמרתי, לא הייתי מוסיף מלכתחילה 1000 ש"ח על זה, ובטח לא עכשיו אחרי שקנית כבר את המחשב. לדעתי תן להם לסדר את זה במסגרת האחריות ותשאר עם המפרט הנוכחי.

lh3

New member
האם זה לא נורא להחליף לוח אם

אני מפחד שהחלפת הלוח תגרום בעיה בעתיד אין לי מושג איך זה בניידים הכל יותר רגיש מה דעתכם? הם אמרו שכבר המחשב תוקן אבל הם מוכנים לבוא לצידי לא ממש הייתי מגדיר את זה כך אבל נגיד החלפת הלוח אם נגרמה בשל תקלה בUSB

Ice Age

New member
זה בסדר גמור

אין מה לעשות, רכיבים מתקלקלים ומחליפים אותם במסגרת האחריות. זה לא יגרום למחשב להיות פחות אמין.

למעלה