צריך זיהוי

צריך זיהוי

השבוע הראו ב6 עם עודד בן עמי אמן רגאיי יהודי בשם אילןששר עם הווילרס של בוב מארלי זצ"ל מה שם השיר שהראו ברקע מקווה שתעזרו לי כי בפורום זיהוי שירים לא הצליחו לעזור לי

ועוד משהו

שרציתי להגיד כבר מזמן, או לפחות מאז ששמעתי את השם הזה אילן: האמת לא שמעתי עדיין שיר אחד שלו, אבל מה שבטוח-לבנאדם יש יחצנים מטורפים!!! בתוך שבועיים-שלושה הוא הפך לדיבור הכי חם וזאת כאשר לפני כן הוא לא היה באור הזרקורים המקומי/העולמי כמעט בכלל... לא שזה רע, להיפך כל הכבוד לו על זה, אני רק מקווה שבדומה לרבים וטובים אחרים, הוא לא יפול באותה המהירות שהוא עלה...

מסכימה איתך ..

אני עד לפני כמה שבועות לא שמעתי תשם שלו בשום מקום פתאום אחרי שעשו לו ספיישל בעסק שחור ((שלצערי הפסדתי)) .. פתאום כולם התחילו לדבר עליו ולפי מה שקראתי נראה שהוא בעסק כבר הרבה זמן .. והוא עבד עם אמנים גדולים .. מוזר שלא שמעתי עליו .. בכל אופן .. למישו יש המלצות לשירים שלו או משו ? יום טווב ושבת שלום אחיי :)

K C

New member
Elan Atias - Dreams Come True

Elan Atias Ft Gwen Stefani - Slave To Love רגאיי-פופ אבל עשוי טוב

xXx Shiraz xXx

New member
קבלו המלצה חמה :p

דבר ראשון, לאילן המוכשר יש כמובן MySpace שם אתם יכולים לשמוע את Nothing Is Worth Loosing You Girl Together As One Light Up De Ganja ואני אישית ממש ממש אהבתי את nothing is worth loosing you בייחוד את הקטע הסוף שהוא אומר ירושלים חחחח יש לו קול מחוספס יפה כזה, פלואו טוב ולאדעת שירים קליטים. הייתי ממליצה לו לפנות לכיוון לטיני ולא רק רגאיי כי יתאים לו... BLESS

xXx Shiraz xXx

New member
losing*

טעות שלי, סליחה. שירז מעולה ואת גירל עם אסאסים אפשר לשמוע גם במייספייס, שיר חמוד אבל את השאר יותר אהבתי. אסאסין בספרדית זה לא רוצח? דקה אני מבררת פה תעניין.

Carcass

New member
האתר הרשמי שלו,

http://www.elanmusic.com/ יש שמה כמה שירים לשמיעה וגם את הקליפ לסינגל החדש שלו Girl ביחד עם אסאסין,שהוא אחד האמני דאנסהול החמים כרגע ביארד.

למעלה