צריך טיפים לבניית ...

מצב
הנושא נעול.

scarmit2

New member
צריך טיפים לבניית ...

צריך טיפים לבניית ...
מודלים. שלום לכולם אני סטודנט שנה שנייה לאדריכלות ועיצוב פנים במכללת הגליל המערבי בעכו, ורציתי לדעת איך אפשר לצפות את הדגם שלי בטקסטורה שתיתן לו מראה קצת יותר אמיתי ותעלים את המראה של קרטון הביצוע. מי שיש לו רעיונות כלשהם גם לגבי דברים אחרים כמו טופוגרפיה, עצים וכו' כל רעיון יתקבל בברכה. תודה

elip999

New member
שלא תעז לצפות

צריך טיפים לבניית ...
מודלים. שלום לכולם אני סטודנט שנה שנייה לאדריכלות ועיצוב פנים במכללת הגליל המערבי בעכו, ורציתי לדעת איך אפשר לצפות את הדגם שלי בטקסטורה שתיתן לו מראה קצת יותר אמיתי ותעלים את המראה של קרטון הביצוע. מי שיש לו רעיונות כלשהם גם לגבי דברים אחרים כמו טופוגרפיה, עצים וכו' כל רעיון יתקבל בברכה. תודה
שלא תעז לצפות
שלום, מניסיוני הציפויים למיניהם והנסיונות להראות משהו כאילו זה אמיתי גורעים מהמודל. זה לא אמיתי, זה מודל. תנסה להשאיר את זה בגוונים ניטרליים של אפור בהיר, בג', וכו'. אני מבין את הצורך בחיפוש משהו שונה מקרטון ביצוע, תחפש בחנות חומרים דברים חדשים שנראים מעט שונה ושומרים על גוונים ניטרליים. תסתכל קצת באינטרנט, תמונות של מודלים מקצועיים, תראה הרבה מכנה משותף ביניהם (כמו מה שציינתי) ותבין שהפשטות הרבה יותר יפה מהניסיון להמחיש את המציאות. בהצלחה

מודלים

צריך טיפים לבניית ...
מודלים
אז... את אופי המודל בוחרים בשלב בחירת חומר הגלם. יש היום מגוון ענק של חומרים שאפשר להשתמש, ספוג, פוליאוריטן מוקצף, עץ לסוגיו, לבידים, קלקר, שעם, זכוכית, מתכות, מוצרי פלסטיק, עשרות סוגים של קרטונים באופי\צבע\טקסטורה שונים, לא רק קרטון ביצוע. החשוב לזכור שתפקיד המודל הוא לאו דווקא לדמות מציאות אלא לתת תחושה אמיתית של קומפוזיציה תלת ממדית ופרופורציות. לגבי הטופוגרפיה, אפשר לחתוך קרטונים בחפיפה אבל היעיל הוא דווקא עיסת נייר עיתון ודבק פלסטי שאפשר לפסל לתוצאה רצויה ולחפות בנייר אריזה חום. עצים אפשר ליצור בקלות מליפה או סקוטשברייט. המדקדקים יחפשו ענפים קטנים בחצר וישלבו. אבל... נשאיר לך גם לאלתר בעצמך. רק כדאי לזכור שקל זה הנכון.

ArchiTomer

New member
אני תמיד בעד קרטון ביצוע

צריך טיפים לבניית ...
אני תמיד בעד קרטון ביצוע
אבל כל אחד וטעמו הוא... בחנויות אמנות (ארטא ודומיה) אפשר למצוא ספריי טקסטורה - כשמו כן הוא. אתה יכול לקבל טקסטורת אבן או חול, שיש ואחרים... זה קצת יקר אמנם אבל יכול להיות שזה מה שאתה מחפש. טופוגרפיה אפשר גם לחפות ברשת ולצבוע אותה, זה נותן אפקט לא רע... עצים, כמו שנאמר - ליפה עובד טוב אבל אפשר גם לקנות גומי בחנויות אומנות שנראה יותר אמיתי (והוא גם קצת ירוק). תנסה גם גרגירי פיגמנט או ספריי צבע...

s e r g y o

New member
יש לי רעיון

צריך טיפים לבניית ...
יש לי רעיון
קוראים לי סרגיי. אני לא אדריכל אבל עובד בעיצוב פנים. אני קבלן צעיר ועובד בכמה תחומים. גבס דקורציות טקסטורות http://planet.nana.co.il/geves-design הטקסטורות לא מופיעות באתר. אותם אני יכול לשלוח לאימייל שלך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה