צריך מנהל פורום שיעיר את המקום הזה ולא אחד

גראנד

New member
צריך מנהל פורום שיעיר את המקום הזה ולא אחד

ש"מנהל" אותו בשביל הרקורד, קחו לדוגמה את פורום תל אביב, יש שם את מנהל הפורום דניאל, שלא מפסיק לעדכן לעלות תמונות ולינקים ומה לא..., הבחור פשוט מעיר את הפורום בכל מצב אני אישית נהנה להכנס לפורום ת"א ופשוט להסתובב שם במשך חצי שעה לראות את התמונות ולקרוא תגובות וכתבות, מנהל כזה צריך ולא מישהו שבספק בכלל אם הוא נכנס לפורום הזה ...

danezeq

Member
תודה - אבל אני מציע פשוט

לסגור את פורום ג"ש ולאחד אותו עם פורום ת"א. גם ככה כל גורדי השחקים שאנחנו מדברים עליהם פה ממוקמים / ימוקמו בתל אביב רבתי. (הפורום לא מוגדר רק לתל אביב יפו אלא למטרופולין כולו)

matan4848

New member
אני לא חשוב שזה כדאי

לאחד פורום עיר עם פורום בנייה. הרי "גורדי שחקים" זה בעצם חלק מפורום אדריכלות אם כבר.

ozrok

New member
בתור חובב פורום תל אביב

אני גם לא חושב שצריך לאחד את הפורומים, על אף שהם עוסקים בתחומים ונושאים משיקים. יש לזכור שלעיתים פורום תל אביב עוסק בדברים שהם לאו דווקא קשורים או מעניינים את מי שמתעניין בגורדי שחקים. למרות שאם לא תהיה ברירה אני מעדיף להתאחד עם פורום תל אביב מאשר פורום אדריכלות.

petpatrol2

New member
אני לא מסכים

מה עם כל הדברים בדובאי שאנחנו מדברים עליםה? גם כל כמה זמן עולה נושא מעניין מחוץ לתל אביב. לדוגמא, עכשיו שנסגר פורום פארקים ורכבות הרים אין לי איפה לקרוא מידע על אקווריה שבאילת

למעלה