צריך עזרה בתכנות בC יש לי בעיה בכמה תכוניות.

JustFlame

New member
צריך עזרה בתכנות בC יש לי בעיה בכמה תכוניות.

1) אני צריך לתכנת תוכנה ש"קוראת" כל תו במשפט שהמשתמש מכניס, וכותבת כמה a יש וכמה אותיות חוץ מa יש במשפט. אך אין לי מושג מאיפה להתחיל, איך אני בגלל "קורא" כל תו במשפט? אני עובד עצות. אנא עזרו לי .. תודה . דוגמא: נגיד עם יש לי Nevada Democratic אז אני רוצה שהתוכנית תדפיס there is 2 a and 14 letters and 1 space. ========== 2) למה שאני מריץ את התוכנה הנ"ל אני מקבל bus error?
#include <stdio.h> int main() { char selection; int i; scanf("%d",&selection); do { scanf("%d",&selection); switch(selection) { case 1: i=0; printf("lol1"); break; case 2: i=0; printf("lol2"); break; case 3: i=0; printf("lol3"); break; case 4: i=0; printf("lol4"); break; default: i=1; break; } } while(i==1); }​
===== 3) בתוכנית הנ"ל אני רוצה לקלוט מספר חיובי ושלם וזהו הקלט הטוב, אך אני רוצה לעשות לולאה למקרה והקלט הוא לא שלם וחיובי והוא שלילי או תו, ובמקרה זה אני רוצה לבקש מהמשתמש שיכניס עוד פעם ולמעשה להמשיך את הלולאה עד שיכניס קלט טוב, אך אינני מצליח. =\ איך אני עושה לולאה שממשיכה כל עוד המספר אינו שלם וחיובי?
int main() { char num; double d; int count=0; scanf("%d",&num); do { scanf("%d",&num); if((num%2)==0) { num=num/2; } else { num=(num*3)+1; } count++; printf("Next value is: %d\n",num); d=num; num=(int)d; } while(num<0||(num!=d)); printf("Final value %d, number of steps %d\n",num,count); return 0; }​
תודה רבה =]

למעלה