צריך עזרה עם ציוד למסע של 14 יום בהרי הודו

r3dt4g

New member
צריך עזרה עם ציוד למסע של 14 יום בהרי הודו

שלום
אני צריך עזרה עם ציוד לטיול שטח סולו בהרי הצפון של הודו לשבועיים בשטח
אני עוד לא יודע כמה אזורים מיושבים יש בהרים שם אז אין לי מושג איזו כמות מזון לקחת, מה שבטוח שמים אני לא צריך הרבה בזכות השלג והקרח והמגוון נחלים.
אשמח לרשימה, מבחינת משקל זה צריך להיות משקל מינימלי מאחר ואני לא מתכוון להעזר בשום כלי תחבורה, הטיול אני מאמין שהוא יצא בפועל לקראת מרץ, אבל זה תלוי במזג אוויר. בינתיים אני במתכונת אימוני סיבולת.
מה אני יודע בינתיים שצריך:
*נעלי הרים איכותיות המתאומות ללחות והליכה בשלג
*4 זוגות גרביים מחומר שמתייבש מהר ולא סופג לחות (עוד לא בטוח איפה להשיג כאלו)
*2 פרטי תחתוני 100% כותנה
*מכנס מסע שטח
*גאטקס
*חולצה טרמו דינאמית
*2 חולצות שרוול ארוך חמות
*מעיל עמיד למים שאפשר להוריד לו את השרוולים
*צעיף
*קובע גרב
*משקפי שמש
בנוסף (פרטים נלווים):
* קרם שיזוף
* ספרי דוחה יתושים (צריך לבדוק אם יש שם ייתושים בכלל)
* ערכת עזרה ראשונה בסיסית
* גזייה עם שני מיכלי גז
* 28 חטיפי אנרגיה (2 בכל יום)
* 10 מנות מזון מיובש (לימים בהם אני לא אמצע התיישבויות בהן אוכל לאכול)
* קפה
* שקית 200 גרם של פירות מיובשים (בעיקר בשביל הסוכר, אולי יהיה קצת שוקולד במקום)
* בקבוק 2 ליטר מים
* 3 שקיות חימום
* חבילת סטיקלייטים
* פנס LED קטן
* אולר
* גז פילפל (צריך לבדוק אם יש שם חיות טרף מסוכנות)
* מצית
* גליל של נייר טואלת
* שק שינה מתואם לאקלים קר
* מזרון טיולים עבה
* אוהל קומפקטי עמיד למים ורוח
נראה לי זה מכסה אותי מספיק, אם שכחתי משהו תגידו
הטיול הוא במתכונת טיפוס להר K12 בהודו, אני לא מתכוון לטפס אליו, לפחות לא בטיול ספציפי זה, אבל זה יהיה אחד ממספר מסעות (תלוי איך ילך) להרי הודו כהכנה.
אני עוד לא בטוח איזה הר אני אבחר לטפס, מדובר בהרים שמתחילים מגובה של מעל 6 קילומטר החל מה Panchchuli ועד Kangchenjunga שמן הסתם זה לא ייעד בשבילי כי זה בגובהה שאין בו חמצן (8 וחצי קילומטר), כמו שצריך לבדוק קירבה להתיישבויות בשביל גישה למזון.
בנוסף אני צריך עזרה עם ציוד צילום, חשבתי להשכיר מצלמת GO PRO שמתיישבת על קסדה, אבל אני צריך פתרון מבחינת חשמל, אם למישהו יש נסיון עם מצלמות GO PRO אשמח לקצת מידע על דברים כמו אורך חיי סוללה, נפח איכסון (זמן צילום) ועמידות לקור ולמים. למצלמה יש רק מטרה אחת, ליצור יומן מסע, שזה היה רצף של כ30\40 חלקי ווידאו המחולקים לשבועיים של צילומים + צילומי תמונות רגילים
בנתיים התוכנית טיפוס היא די בסיסית, להגיעה כמה שיותר גבוהה במהלך 7 ימים (7 ימים הלוך, 7 ימים חזור) תוך כדי שאני נעזר בתחבורה מקומית בכדי להגיעה כמה שיותר גבוהה (נקודת התחלה)

למעלה