צריכה את ה
שלכם למחר

dafgol

New member
צריכה את ה../images/Emo45.gif שלכם למחר ../images/Emo92.gif

מחר לפנה"צ אני עוברת בדיקה לא נעימה בלשון המעטה , אני עוברת ביופסיה שניה ( אחת עברתי לפני המלחמה ) אני מתה מפחד מהבדיקה עצמה ועוד יותר ממה שיגידו התוצאות... אני כבר מאתמול עם תפריט מיוחד , ומהיום מותר לי לאכול (עאלק לאכול ) רק דברים נוזליים ...בעאאאאאאא , אתם לא מתארים לכם כמה זה מגעיל ( ג'לי מתדלדל שמותר לי לאכול ) ודוחה
אוקצור , אני במתח נוראי וסרטים שחבל על הזמן..... הביופסיה מתבצעת בהרדמה חלקית , ואני אהיה מסטולה
אח"כ ...שזה דווקא בסדר
, בטח לא אצליח לשבת ליד מחשב מחר , אלא אולי רק ביום שישי. אז תחזיקו לי אצבעות ? תהיו ילדים טובים , תשתו הרבה מים ואל תדברו עם אנשים זרים ....
ענקי אJי

frige

New member
דפנה מתוקה

שתהיה לך המון המון בהצלחה בבדיקה ושהתוצאות יהיו טובות, רק טובות, שמעת? אם תרצי, אכין לך מרק טעים (לבחירתך) ואביא לך בכיף, שינעים ויטעים לך את הכל. (בטטות מומלץ). מאחלת לך את כל הבריאות שבעולם. וטוב שאת שומרת על שמחת חיים וחוש הומור, מאוד עוזר. המון המון אושר ותעדכני. מחזיקה לך את כל האצבעות בידיים וברגליים (כמעט נפלתי) שהכל יהיה רק בסדר גמור.
ובהצלחה שרית ותודה על הברכות לגדולה מכולם.

dafgol

New member
תודה שריתוש

שומרת את ההזמנה למרק ליום אחר ברשותך.
על ה
והעידוד...אני זקוקה לזה מאוד

frige

New member
את אפילו לא יודעת עדיין

(מחוסר הכרות) כמה אני רצינית. באמת. עליי. שוב, מחזיקה לך את כל האצבעות שהכל יהיה בסדר ושתרגישי רק טוב. ושוב היום תקפתי מישהי חפה מפשע ממחשבה שאולי זו את. הילדים שלה קצת הזכירו לי את בר ורז מהתמונות. חייבים, אבל חייבים מפגש בריא.
ותרגישי טוב. בריאות ואושר. שרית

dafgol

New member
מבטיחה לארגן משהו

ברגע שאתאפס על עצמי אחרי הבדיקה.
שריתוש , את נשמעת לי בחורה רצינית עם הרבה
......

דפנה!!

קודם כל שהבדיקה תעבור בהצלחה והתוצאות יהיו טובות
ואנחנו נהיה ילדים טובים!!

טל205

New member
יהיה בסדר

אני מכיר תהרגשה המגעילה הזו.. מקווה שתרגישי טוב לאחר מכן ושהתוצאות יהיו חיוביות. ליבי איתך.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif טל יקירי

ממש מחמם את ה
התמיכה והעידוד

דפנה יקרה ../images/Emo70.gif

מחזיקה לך את כל האצבעות שלי וחושבת ואחשוב עליך כדי להעביר לך אנרגיות חיוביות. בטוחה שיעבור בהצלחה ותקבלי תוצאות טובות. תמשיכי לשמור על מצב רוח מרומם כמו תמיד. עדיין לא יצרת איתי קשר.אני מקווה שאחרי הבדיקות יהיה לך יותר זמן פנוי גם לשכנים
דרך אגב אתם יוצאים קצת החוצה לגן משחקים עדיין? אולי ששם נפגש סוף סוף? אבל בשורה תחתונה מחכים לך פה בריאה ומחוזקת.

dafgol

New member
אלוש יקירתי ../images/Emo25.gif

אני יודעת שאני גרועה , אני עוברת תקופה די רעה כרגע ולא כל כך ידידותית לסביבה ...לא במיטבי בימים אלה. מקווה שבוע הבא להרגיש יותר טוב וניפגש במגרש אולי? איך את ? איך את סוחבת בחום הזה ? טוב לא נשא רעוד הרבה
מתגעגעת המונים
ענקי אJי

למעלה