צריכה את עזרתכם: שאלה

S r 35

New member
צריכה את עזרתכם: שאלה ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

שואלת גם כאן. אולי תוכלו לעזור לי.
היום אחה"צ הייתה לנו מסיבה בגן. נירי לבש את מיטב בגדיו והלכנו לשם כדי לגלות ש... הגננת עשתה פעילות יצירה עם גואש, דבק ושאר ירקות. הכל היה נחמד, טוב ויפה אלא שהבגדים הוכתמו קצת בגואש הכנסתי אותם למכונה מיד כשהגענו הביתה אבל זה לא עזר. האם יש תקווה? כתמים כאלה יורדים בכלל? ...

dafgol

New member
לבר יש חולצה שנהרסה בגן עם קצת גואש

שום דבר לא עזר לצערי, הוא הולך עם החולצה (חולצת ספיידרמן) ולא מפריע לו שיש פס גואד אדום במותן
לא אמרו לכם מראש לבוא עם ביגוד שמתאים ליצירה? אצלינו ציינו להגיע עם בגדים נוחים לפעילות אומנותית..... אולי יש איזה טיפ שגם אני לא מכירה....אשמח לשמוע....

שרה,ניסית להוריד עם קלייה/מוריד כתמים וחוצמיז

בדרך כלל במסיבות זה תמיד קשור בצבעים וכאלה,,תמיד לקחתי איתי עוד חולצה ספר... בכל אופן,נסי עם קלייה ויש המון חומרים שמורידים ,,,

S r 35

New member
לא ידעתי שמתוכננת פעילות יצירה ../images/Emo46.gif

למרות שהייתי צריכה לנחש... זו גננת (של הצהרון) יצירתית מאוד. אני בהחלט
שלא לקחתי בגדים להחלפה. תודה על העצות שלכן. נתנו לי כמה עצות גם בפורום "להיות הורים" אם ירד ירד, אם לא אז לא. הבגדים יפים - לא בגדי גן - אבל לא נורא.
אפשרות נוספת שחשבתי עליה, לקנות איזושהי אפליקציה (יש בחנויות יצירה דברים נחמדים מאוד) ולהדביק על הכתם.

ניסית את העט שמוריד קטמים של CLOROX לצבעים?

אין לי מושג אים יש לכם את זה בארץ אבל פה יש לנו עט כזה של חברת CLOROX שמוריד קטמים אפילו של סלק אדום ממש מדהים קוראים לזה CLOROX BLEACH PEN וזה מדהים מה שהוא עושה אלטרנטיבה אחרת זהו הOXI CLEAN שמגיע בצורת אבקה ואז פשוט משרים את הכתם בתוך גיגית מים עים החומר וזה נעלם מקווה שעזרתי נשיקות

S r 35

New member
לא! מה זה?

כנראה שאין לנו עדיין בארץ. בכל אופן, תודה על העצות. אני אנסה להוריד אות הכתם עם סנו אוקסיג'ן ואם לא ירד, אז לא! לא סוף העולם.

למעלה