צריכה את עזרתכם...

Brooklyn Bounce

New member
צריכה את עזרתכם...

לפני כשבוע וחצי אני וחבר שלי היינו במיטה והגענו לסיצואציה בה היה חיכוך בין איבר המין שלו לשלי... חשוב לציין כי לא הייתה חדירה וכי הוא לא גמר. מאז הכנסתי את עצמי לסרטים קשים ביותר... במיוחד מאחר והמחזור מאחר לי כבר ב-4 ימים... קניתי ערכה לבדיקת הריון ביתית לפני כמה ימים.. (כזו שיכולה לגלות הריון גם לפני האיחור במחזור..) והתוצאה יצאה שלילית.. יש לציין כי עשיתי את הבדיקה יומיים לפני גילוי האיחור במחזור.. מה הסיבה שהמחזור מאחר לי? האם זה קשור בלחץ? או שמא זהו דבר ראשוני שהגוף עוד לא התרגל אליו.. פעם ראשונה שמגיעה למצבים אינטימיים שכאלו...=) האם יש סיבה לדאגה? המחזור מאחר כבר ב-4 ימים... האם יש קשר בין האיחור ללחץ שהייתי נתונה לו? האם יש קשר בין פעילות מינית יבשה שאנחנו עדיין מבצעים בימים האחרונים לאיחור? תודה מראשששששששש לעונים (אני יודעת שהתהיות קצת הזויות..)...! =)

מסובכת

New member
חמודה, את סתם נלחצת..ברור שזה בגלל הלחץ שלך

לי למשל היה מדלג לי חופשי התאריך הקבוע שלי לתאריכים אחרים, למה? כי נילחצתי. הגוף שלך יודע לזהות דברים אשר מונעים לתקינות הגוף, לכן בגלל כל מה שאת משדרת לו הוא עושה לך כאילו מין "דווקא" אז תהיי רגועה ונינוחה ותפסיקי לשבש את תיפקוד המערכת כולה בגלל לחץ. לץ זו גורם שלא עוזר ממש למערכת הגוף ובכלל, אז תירגעי. קחי כמה דוגמאות: אני מכירה אישית חברה שלי שאיחר לה המחזור בגלל שהיא הייתה בלחץ מתמיד בגלל האיחור.. התוצאה הייתה שהגוף שלה לא תפקד נכון בזמן שצריך ונתן לי "כעונש" על זה איחור של חודשיים וחצי. היא אמא לשש ילדים בלי עין הרע, אבל בגלל המצב שהיא נמצאת בו היא חששה המון ולא קיבלה את מה שרצית... ולי, גם קרה איחור של שבועיים, שבוע, שבוע וחצי, מאז למדתי לא להילחץ. את מצחיקה, כי מגיפופים לא נכנסים להיריון, אלא אם כך יש לחבר שלך זרע שעובר כל מכשול... קיצר תרגעי, הבדיקה הוכיחה לך ואני הבאתי לך דוגמאות, אז תהיי רגועה.

למעלה