צריכה עזרה...

צריכה עזרה...

יש לי השבוע מבחני מיון לחברת תקשורת (לעבודה לשירות לקוחות) ואני לא יודעת מה לעשות... אני פוחדת שאני אלחץ ולא אדע מה להגיד ומה לעשות... אני יודעת שאת העבודה אני אדע לעשות על הצד הטוב ביותר אך מבחנים ועוד מבחנים בעל פה מאוד מלחיצים אותי. מישהו יודע מה יש שם בדיוק ויכול לעזור לי??? בבקשה.......

shinza

New member
מצתרף לאן דנדינו

ניסיתי להתקבל ללא הצלחה לספקית איטרנט מובילה (משרה תמיכה טכנית) ללא הצלחה כאשר עברתי את המבחן ידע אבל לא את המרכז הערכה, שלפי מה שהבנתי המראינים רוצים לראות כיצד מועמד יכול להתנהג ולהשתתף בצוות ואיך שהוא מציג את עצמו. אשמח לקבל טיפים מה חשוב להדגיש ומה לא במיונים למשרות שירות לקוחות ובכלל איך להתנהג. אגב אן דנדינו הצלחת לעבור ?!

R750-Girl

New member
לדעתי מה שהם רוצים לראות זה:

- יכולת הובלת צוות - יכולת נטילת יוזמה - יכולת לתת למישהו אחר להוביל כשאתה לא יודע מה לעשות (חשוב מאוד לדעת לוותר מתי שצריך - כמו בחיים) א-ב-ל משהו חשוב כאן לדעתי.. אל תנסו להיות מה שאתם לא. בהצלחה.

אחתאחרת

New member
מעתיקה לכאן תשובה שכבר נתתי

בפורום אחר (כמי שכן עברה - כנראה בדיוק לאותו תפקיד שאתה ניסית): *********** כמי שעברה את הניג´וס הזה כבר פעמיים בעבר בהצלחה , זה המעט שאני יכולה לתרום לך: יהיו אנשים שימליצו לך לעשות מאמץ להתבלט מאוד, לקפוץ בראש כששואלים משהו, בפעילות קבוצתית לנסות להיות ה"מנהיג" וכולי. זה לא בהכרח נכון! זה מאוד תלוי בסוג התפקיד שאליו אתה מנסה להתקבל. אם זה מכירות - אז זה אולי נכון. אבל אם זה תפקיד אחר, למשל שירות לקוחות או מוקד תמיכה טכנית, אז לאו דווקא. תחשוב אילו תכונות הכי חשובות בשביל המקצוע הספציפי , ומבין התכונות הללו תשתדל להפגין את אלו שיש לך (או להדגיש שיש לך אותן). (רמז: להיות תומך טכני טוב, או איש שירות לקוחות טוב, מנהיגות זו כלל לא התכונה הכי חשובה. תכונות חשובות: אדיבות, סבלנות, קור רוח, אסרטיביות - כי צריך לתת שירות יעיל ומהיר ולדעת לעשות זאת בצורה נעימה...) אגב, אחד הדברים שכמעט תמיד עושים שם זה נותנים לך רשימה של תכונות, ומבקשים ממך לדרג את רמת החשיבות שלהן לתפקיד לדעתך. אז כדאי לך לחשוב על זה מראש. בכל מקרה: תהיה כמה שיותר טבעי. כמה שזה נשמע בנאלי - זה נכון. תהיה כן ואמיתי. תהיה אדיב ומפרגן כלפי שאר האנשים בקבוצה. אל תצחק על אף אחד ואל תגיד משהו שלילי על מישהו!!! אל תהיה חצוף בשום צורה. בדינמיקה הקבוצתית (בד"כ מטילים על הקבוצה משימה להחליט ביחד על משהו)- השתדל לתרום, אך אל תהיה עקשן מידי או שתלטן. בהצלחה!

למעלה