צריכה עזרה.

צריכה עזרה.

שלום לכולם אני חדשה יחסית במקצוע ואני מחפשת עזרה בנושא "אני". אני לובש חולצה, מכנסיים ועוד. אני מחפשת שירים, סיפורים ועוד. שירים קצרים לגלאי2-3 אני אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי.

תודה רבה

אני מחפשת בנושאיםשל בגדים כי זה הדגש שלי עכשיו. תפקודיים של היום יום. תודה רבה על עזרה.

tamikat

New member
סיפורים בתנועה

יש בספרים של חגית שקדי/מחרוזת בתנועה. דקלומים בתנועה בנושא אני, הגוף וכדומה זה יעזור לך מאוד.

שיר בוקר נחמד

בוקר טוב כפות ידיים בוקר טוב כפות רגלים הבה נמהר שמה נאחר בוקר טוב גם לכתפיים בוקר טוב גם לאוזניים הבה נמהר שמה נאחר....... נשאל את הילדים לאיזה חלק נומר בוקר טובוכ"ו

אירית י

New member
בבקשה לירן../images/Emo13.gif

מתוך רפרטואר ח.מ.ל: אני נוגע: אני נוגע בסנטר באף בעפעף אני נוגע בחולצה במכנס במגף אני נוגע ברצפה בשולחן במדף... אני נוגע??? לא נוגע!!! אני ע.........ף.... -------------------------------- אני נוהג וטס/ליאורה שלזינגר וטלי גורלי טוראל אני נוהג במכונית נוהג במכונית ביפ ביפ ביפ ביפ נוהג במכונית אני טס באוירון טס באוירון ווו ווו ווו ווו טס באוירון אני שט באניה, שט באניה לללללל שט באניה תוכלי להמשיך אותו כרצונך. ------------------------------- אני יכולה ללכת על קצות האצבעות כי יש לי שם חמש, חמש כריות קטנות כשאני הולכת על קצות האצבעות זה נקרא בשקט על חמש כריות קטנות כשאני דורך על כף הרגל כך! זה לא נקרא בשקט, כי זה משמיע טרח!!! ------------------------------------- ואם מתאים גם להכניס דמיון (גילאי 3) אני כאילו / ליאורה שלזינגר אני כאילו צפור קטנה מתעופפת לה בגנה, עפה עפה עפה עפה ועפה לה בגנה. (תוכלי לעצור אחרי כל בית) אני כאילו קרפד נחמד, מנתר וקופץ לי לבד מנתר וקופץ מנתר וקופץ מנתר וקופץ לי לבד. אני כאילו ברוז, מצד לצד אני זז, מצד לצד מצד לצד, מצד לצד אני זז אני כאילו דגיג בים, שוחה ושט שוחה ושט שוחה מכאן לשם. (זוכרת שאפשר לקטוע?
) אני כאילו חתולה...והכל מהתחלה מה היה לנו? ציפור, ברוז..... ------------------------------------------ מה אלבש/מ. האוסמן פ. מה אלבש בבוקר כשהחורף בא קר בחוץ ומטפטף את גופי אני עוטף. א. אלבש עכשיו חולצה חולצה חמה חמה ומעל סודר שלא יהיה לי קר ב. קר לי ברגליים אגרוב עכשיו גרבים ואת המכנסיים ארים עד למתניים ג. ועכשיו אחבוש כובע על הראש אקפוץ עם המגפיים בשלולית המים. ד. ובסוף אקח מעיל ומטרייה ואתן לאמא נשיקה אחת גדולה. כמובן שתוכלי לעצור את השיר כל קטע וללמדו בנפרד ולפני הלימוד לדבר על החולצה שלי, לעבור בין הילדים שכל אחד יראה את החולצה שלו וכו'. תוכלי להמציא שיר בוקר כמו: לשיר חולצה בצבע אדום איזה בוקר נפלא היום. לרוני חולצה בצבע צהוב, רוני בוקר טוב, לבני חולצה בצבע שחור, לבני בוקר אור, לאפרת חולצה בצבע ורוד , בוקר טוב מאד...וכד'. תוכלי גם לקחת כל קטע מוסקלי קליט בעל מבנה א-ב-א ולהלביש עליו מילים לפי רצונך. הולכת לחפש עוד רפרטואר. או לשכב
נראה מה יכניע אותי קודם
המחלה הגופנית או המחלה שכולכם חליתם בה כאן

אירית י

New member
ולכל מי שעוסקת כמו לירן בבגדים

צילמתי ספר חמוד "מה אלבש מאת גאולה אלמוג. אני יכולה להעלות לכם את התמונות לכאן אם אקבל אישור של גילי. בינתיים, טעימה קטנה. ואני מתנצלת מראש, הספר הזה ישן מאד, קיבלתי אותו מגן שבו הוא כבר הספיק לעבור ידיים רבות

איריתי כל הכבוד לך סליחה אבל חופשת

המחלה שלך משתלמת לנו , סליחה לא שאני רוצה שלא תחלימי אבל.......... תודה מאד נהנתי

יש את השיר "אני רוחץ ידיים.." של

דתיה, אפשר לחבר לו מילים בכל נושא למשל בנושא שאת צריכה בגדים "רני לובש מעיל..." ואפילו להמשיך בצורות היטוליות כמו"גדול כמו של פיל" וכו'

אירית י

New member
לירן, מכיוון שעדיין לא הגיבו

אני ממשיכה ברצף התמונות. מקסימום אם זה לא מקובל - ימחקו

למעלה