צריכה עזרה

miki 6969

New member
צריכה עזרה

שלום לך בן חורין היקר אני צריכה עזרה ביעוץ למיקצוע קודם אני כותבת המון, ואוהבת לכתוב על כל דבר במיוחד אם יש לזה פאן ומקום לצחוק ולעשות הומור ממנו. ולא מזמן עשו לי בדיקת אופי על מנת לסווג אותי, כלומר להשליך עלי תווית מחיר לחיים, רק כדי שאדע לאיזה מיקצוע ליפנות, טוב אז הרזומה המזהיר שלי אעלה במפתיע את הכישרון שלי בכתיבה, מה שכבר ידעתי מראש ואז המליצו לי לכתוב מדור הומוריסטי ציני, ולהגיש אותו בעיתון. אבל אני לא מוצאת שום מקום בו אוכל להראות את יצירות "המופת" הנהדרות שלי וכך אני לא יכולה אפילו לשתף מישהו בכתיבה המוזרה שלי . חוץ מיזה שאני כותבת כבר מגיל מאוד צעיר ויש לי בדרך לפחות 2 מיתוך 5 ספרים שכתבתי לפירסום, וזה רק לרקע כללי. אני לא יודעת אם לפרסם אותם ולאבד את זכויות היוצרים שלי(כי אין לי כסף) לטובת פירסום והכרה מהצד האומנותי בארץ או לישמור עליהן עמוק במגירה המקום המוקר והנוח שלהן? כי אני רוצה ליהיות כתבת ואין לי את הפירסום או את הכלים הדיי שוליים |בעניי| כדיי להתקבל מה עושים ? מודה מראש miki 6969 השם שלי בבלוג (הינה משהו שכתבתי תגיד לי האם להמשיך בראש הזה או לארוז את חפציי ולשנות מיקצוע)

למעלה