צריכה עצה....

נועה2004

New member
צריכה עצה....

אני לומדת באוניברסיטה ומבחינה חברתית אני מסתדרת בסדר בלימודים עצמם, אחרי הלימודים אני לא ממש בקשר עם האנשים שלומדים איתי אבל זה סיפור בפני עצמו, דיי קשה לי ליצור קשרים חברתיים, למרות שאני ביחסי ידידות עם כמעט כל מי שלומד איתי, אני יודעת שאוהבים אותי אבל אין לי שום קשר איתם מעבר ללימודים וממש קשה לי ליצור קשרים מעבר לזה. היום דיברתי עם שני חברים לכיתה ותוך כדי שיחה, אחד מהם אמר לי משהו על האופי שלי שבגלל שאני שקטה, אני דורשת יחס מסוים. אני יודעת שזה נפלט לו, הוא לא התכוון להעליב או משהו כזה, אבל כן היה לי חשוב לשמוע את זה כדי לדעת איך אחרים רואים אותי. אני יודעת שאני לא כזו מעורבת ומשלטת על שיחות בהפסקות ומנסה להתבלט בכוח אבל אני כן מנסה ליצור קשרים ולדבר עם אנשים, כך שהאמירה שלו הפתיעה אותי, אבל בגלל שהוא לא הראשון שאומר לי את זה, זה הבהיל אותי כי אני לא רוצה שככה אנשים יראו אותי, אני לא כזאת. אני כן רוצה ליצור קשרים וזה קשה לי, אבל אני לא יודעת איך להיפטר מהתדמית של "השקטה", בלי לנסות להתבלט יותר מידי כי זה פשוט לא אני... מה אני יכולה לעשות במצב כזה?

avivi151

New member
יצירת קשרים חברתיים

היי, נועה, אני מאוד מרגישה את הרצון הכנה שלך ליצור קשרים חברתיים עם אנשים. זה לא תמיד קל לעשות את זה וזה באמת לא פשוט ומחייב מאמץ - אבל אפשרי :) אני מעריכה מאוד את הרצון שלך והמודעות שלך ואת הרצון שלך לשמור על האמת הפנימית שלך ולא לאבד את האישיות שלך תוך כדי ניסיון ליצור קשר.יש לך כר רחב של אפשרויות לממש את החלום שלך ליצור רשת חברתית באמצעות האוניברסיטה. באוניברסיטה ישנם סטודנטים רבים, אני מאמינה שחלק מהם במצבך וישמח להיות איתך בקשר אחרי שעות הלימודים. להיות חברותית לא אומר בהכרח להיות קולנית והמונית, אפשר לעזור לך למצוא את הדרך היחודית שלך להראות בחברה ולמשוך אנשים להיות איתך בקשר. מספיק למצוא בכיתה או בקבוצות הלימוד את האחד או השתיים שיש איתם מכנה משותף, לצאת מאזור הנוחות וליזום שצורה שמתאימה לך - סרט, כוס קפה, אפילו הרצאה מעניינת ואחריה כוס קפה ולאט לאט לחשוף בצורה הנוחה לך את מי שאת. תראי בעיניי רוחך איך נראים חיים חברתיים מלאים:איך את מרגישה?איך את נראית?כמה זמן את מקדישה לחברים? איזה סוג של פעילויות אתם עושים יחד? האם יש לך חברים מהעבר?? איך יצרת את הקשר איתם??האם יש לכם קבוצות לימוד משותפות?האם יש אפשרות שתתברגי או האם התברגת לקבוצה כזאת??מה זה בשבילך קשרים חברתיים?? שתי חברות זה מספיק או שצריך הרבה?? אני מאמינה שלכולנו יש מה להציע ולפעמים צריך לתת לאחרים צ'אנס לראות את זה - תני להם את הזכות. בהצלחה לך. בברכה, קארין אביבי מאמנת אישית בתחומים שונים נייד:0546633548

למעלה