צריכה רופאאאאאאאאא

veredvered

New member
צריכה רופאאאאאאאאא

יש לי דלקת בשן וזה הורג אותי!!! יש רופא שיניים בשעה כזאת בקופ"ח??? מישהו יודע מה עושים? התרגלתי לצבא שכשקורה משהו יש חר"פ.... (יש בכלל סיכוי שמישהו יהיה פה בשעה כזאת?)

יוֹאב

New member
זה פשוט מאוד

את לא נמצאת יותר בחממה הצה"לית, ככה שאת יכולה לקחת צבת (לא גדולה במיוחד) ופדים כדי לספוג את הדם, ותעשי את זה בשירותים מול המראה כדי לא ללכלך את כל הבית. בהצלחה

veredvered

New member
אתה לא שפוי... ../images/Emo2.gif

לא הייתי בחיים אצל רופא שיניים... ויש לי דלקת בשן בינה. ועכשיו... אני חושבת שאני גם לא אלך
לקחתי אופטלגין זה הוריד את הכאבים. נקווה שהדלקת תעבור מהר.

Reznik

New member
אם שיניים לא כדאי להתעסק....

דלקת קטנה בשן או בחניכיים יכולה להוביל לצרות צרורות אני מציע לך לברר איפה יש מרפאת שיניים שמקבלת מקרי חרום (ובכל עיר יש אחת כזו בשבת) או לחכות למחר בבוקר וללכת לרופא שינים שלך באופן מהיר

יוֹאב

New member
אני לא שפוי?

את הולכת להוריד לעצמך שן עם צבת, ואני לא שפוי?
זה מזכיר לי אגב, שביום חמישי אחד, כשנשארתי כוננות עם הצוות שלי במוצב במתת (גבול הצפון) אז נפלה לי סתימה, ואסור היה לי לצאת מהמוצב, כי המפקד צוות השני כבר יצא הביתה באותו היום. בסופו של דבר שלחו לי טויוטה צמודה שלקחה אותי 2-3 ק"מ עד מחנה בירנית, שם יושבת המרפאת שיניים של האוגדה, והרופא שיניים עשה לי מהר מהר סתימה חדשה, כשאני נמצא בפ+10 דקות. הוראה של ס. מפקד האוגדה. הרגשתי VIP.

get well

New member
בתור הפחדנית מס' 1 ../images/Emo70.gif

אני מייעצת לך דחוף להתקשר לקופת חולים שלך-המוקד שפתוח 24 שעות. יש לך קופת חולים לא? ודחוף להגיד שיש לך מקרה חרום... דלקת לא עוברת סתם!! והיא יכולה חס וכרפס להדביק את שאר השיניים!! עם שיניים לא משחקים!! זה היה רגע של רצינות מפי גט וול...(מה עובר עליי
)

למעלה