צריכה
בבקשה

dafgol

New member
צריכה ../images/Emo45.gif בבקשה

עוד 3\4 שעה יש ל יתור עם ברי לרופא א.א.ג ( דר' וילדר) בגלל שיש לבר שד שלישי, מקווה שלא יצטרך לעבור ניתוח. אז אם יוצא לכם...תחזיקו לנו
שהכל יהיה בסדר
ויום טוב.
תהיו טובים

frige

New member
מקווה שעבר טוב

תעדכני. ובקשר לשד 3 הזכרת לי בדיחה ישנה.

zehaviti2

New member
היי דפנה, גם בטי עברה את הסרט הזה

צרי איתי קשר, אם תרצי לשאול שאלות שלא שואלים את הרופא.

dafgol

New member
תודה , לא ידעתי שגם בטי "בקטע".....

דר' וילדר היה ממש אחלה, הוא אמר שאין לו בעיה לנתח את ברי זה בצ'יק צ'אק ומבחינתו זו הרי העבודה שלו.....אבל.....לדעתו חבל ....הוא אומר שעד גיל 6 השקד השלישי יכול להתמוסס לבד וככל שבר יגדל זה יעלם ולכן אין טעם לרוץ ולנתח , אלא אם כן ממש נתעקש על זה... אני ממש לא מעוניינת לנתח סתם.....אז לא מנתחים....בר אומנם נוחר...אבל מצד שני גם אבא שלו ....
Zה יעבור , ואם לא יעבור אז תמיד אפשר לנתח גם בגיל 6..... תודה בכל מקרה
נ.ב: הכל בסדר ?

zehaviti2

New member
אני לא קיבלתי עצה רפואית כל כך טובה

ובטי בגיל שנה (!) עברה ניתוח כפול של שקד וגם כפתורים, שבדיעבד שניהם היו טעות. היא ממש סבלה! עכשיו הכפתורים עדיין באזניים והשקד יכול עדיין לגדול. הרופא שלי ממש מיהר לנתח! אני מאשימה את עצמי שלא עשיתי סקר טוב יותר אצל מגוון הרופאים וסמכתי על הרופא הזה בעניים עצומות. טוב, אומרים שעם הילד הראשון עושים את כל הטעויות ומקבלים את הביטחון העצמי...זה נכון!

Shukilida

New member
דפנה אנחנו עברנו את זה עם הגדול

עשינו את הניתוח כשהוא היה בן שנתיים. גם הוא נחר, והיה לנו חשש שיש לו הפסקות נשימה. היינו אצל כמה רופאי א.א.ג והדעות היו חלוקות. בסוף החלטנו ללכת על זה (הייתי בחודש תשיעי...) אם את רוצה להתייעץ אני אשמח אם תתקשרי אלי. אחרי הניתוח הוא פשוט ילד אחר - ישן כל כך טוב ובשקט, אוכל הרבה יותר טוב.

למעלה